Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerekes anyukák! Hogyan...

Kisgyerekes anyukák! Hogyan osztjátok be a napotokat, hogy mindenre és mindenkire legyen időtök és senki se érezze magát elhanyagolva?

Figyelt kérdés

Valószínűleg én csinálok valamit nagyon rosszul, hiszen számtalan más nő megoldja, én viszont úgy érzem, hiába igyekszem, próbálkozom, csak egyre romlik a helyzet.

A férjem szerint elhanyagolom és nem tudom mit csinálok rosszul. Próbálok vele is foglalkozni, de esténként örülök, ha alhatok.

3 gyermekünk van (6, 3 és 1,5 évesek) és 11 éve vagyunk együtt.


2015. szept. 6. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk a férjed is kiveszi a részét az otthoni dolgokból, illetve a gyereknevelésből...

Akkor te nem leszel olyan fáradt, jut időd magadra is, ki tudsz kapcsolódni és rá is lesz időd, módod, kedved.

Vagy ha van valamilyen rokoni segítség, akkor úgy is meg lehet oldani, vagy ha nem álltok rosszul anyagilag, akkor néha bébiszitter segítségét igénybe venni és akkor lesz mindenre idő és lehetőség.

Úgy nem is lehet mindenben a topon teljesíteni, ha csak te magad vagy 3 gyerekkel, a férjed semmiben nem segít, csak elvárja, hogy vele is foglalkozz.

2015. szept. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Anyuék nagyon sokat segítenek. A kicsi minden hétköznap náluk van, amíg én dolgozok.

A férjem sajnos elég keveset van úgy itthon, hogy a gyerekek még ébren legyenek, mert reggel akkor kel, amikor mi indulunk és csak este 8-9 között ér haza, akkor a gyerekek meg már alszanak.

2015. szept. 6. 15:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Mikor hanyagolod? Nincs is időtök egymásra. Neki a gyerekekre sem.

Hétvégéken is dolgozik?

2015. szept. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor a gyerekek gyakorlatilag a munkaidődön kívül csak a te felelősséged. Nem csodálom, hogy fáradt vagy, 3 kicsi gyerekkel.

1.A férjedet igenis be kell vonni akkor hétvégén, ekkor utól érheted magad, talán ki is kapcsolódhatsz, ez neked is járna.

2.Esténként meg ha a gyerekek alszanak, próbálj csak a férjeddel foglalkozni, amíg ébren bírod, finom vacsi kettesben, összebújás, filmezés.

3.Mást nem tudok.

2015. szept. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Valószínűleg én csinálok valamit nagyon rosszul, hiszen számtalan más nő megoldja,"


...vagy számtalan más nő előadja, hogy megoldja. Én még tökéletes családanyát aki tökéletes háziasszony és tökéletes feleség így "3 az egyben" még nem láttam. Ja és persze jól öltözött és csinos.


Láttam elhízott, kissé lepukkant családanyát, akik nagyon jó háziasszony és jó anyuka is, de nincs ideje magára.

Láttam csini anyukát aki divatosan néz ki és sportos, ad magára, szépen élnek a férjével és a gyerekekkel, de hetente megy a takarítónő és sokszor rendelnek kaját.

Ismerek anyukát, aki gyönyörű barátságos otthont varázsol a családnak, sokszor tanul a gyerekekkel, a konyha állandóan csillog villog, mert szinte soha nem főz.


Ismerek anyukát, aki állandóan mos-főz meg apuka óhaját lesi, de a gyerekekkel üvölt mint az állat.

Sok anyukát ismerek, olyat is aki előadja, hogy 3 gyerek mellett ellátja a háztartást, minden szép és jó, de egy pohár vizet nem innék ott a retek miatt (nem azonos az igényszintünk, de szerinte nála minden tökéletes).

Olyat is ismerek, aki állítása szerint ő szuper anyuka és tökéletesen neveli a gyerekét, a játszótéren mindenki más szerint meg kőbunkó p.. rasztok és a gyerekek is utálják az elkényeztetett, neveletlen és buta gyerekét.


Úgyhogy nem te csinálod rosszul ilyen picik mellett, hanem másnak jobb a marketingje.


A férjed meg ha több figyelmet szeretne magára, akkor mondd meg, hogy te is szeretnél több figyelmet magadra, hogy eljuss fodrászhoz/kozmetikushoz/jógázni/moziba ami nem gyerekfilm és tőle is több figyelmet szeretnél.

2015. szept. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó, nagyon frappánsan megválaszoltad a téma lényegét, gratulálok, én sem írhattam volna szebben, tökéletesen benne van minden, egyetértek!!!!!!
2015. szept. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!