Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi az az órabér most,2015-ben,...

Mi az az órabér most,2015-ben, amit gyermekvállalásért kérnétek?

Figyelt kérdés

Bébiszitterként hirdetem magam az interneten, nem Budapesten élek, hanem egy másik nagy városban, és érdekelnének, hogy most mik az árak.

Hány ft/órát kérjek, ha mondjuk reggel 8-tól délután 4 óráig kéne vigyáznom a gyermekre? Illetve szintén mennyit, ha mondjuk délután 1 órától este 6-ig?

Vagy abban az esetben, ha csak 1-2 órára lenne szüksége a szülőnek?



2015. szept. 16. 09:11
 1/5 A kérdező kommentje:

*Gyermekfelügyeletért.

Elnézést.

2015. szept. 16. 09:12
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
800-1500 között mozognak az árak, olyat nem hallottam még hogy valaki többet kér délután mint délelőtt... országon belül merre vagy kelet-nyugat stb.. mert az sem mindegy :)
2015. szept. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Középnyugat-Dunántúlon lakom. Igen akkor én is jól tudtam, hogy ezek az árak vannak...

A tegnapi napon felkeresett egy férfi a 3 éves gyermekével kapcsolatban, akiről ráadásul elvárta volna, hogy hozzam el az én otthonomban, holott a hirdetésben feltüntettem, hogy a saját otthonomba nem fogom hozni, és akkor mondtam neki, miután kérdezte, hogy 7-800Ft/óra lenne kb. És akkor benyögte, hogy de ő úgy gondolja, hogy akkor lehetne olcsóbb, ha több időt vagyok vele, nem csak pár órát..

Én úgy gondolom egy gyermekre vigyázni hatalmas felelősség, sok pénz megér, és szerintem ha többet kell, akkor több pénzt is kérhetnék...

Vagy ez hogyan működik?

2015. szept. 16. 09:35
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Képesítés nélkül 600-800 Ft/ óra. Képesített babysitter (óvónő, kisgyermek-gondozó) kb. 1500 Ft/óra általában.
2015. szept. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi munkatapasztalatod van? Vannak referenciáid? Képesítésed? Ezektől is függ. Valamennyit szerintem lehet engedni, ha rendszeresen, több órára hozza, de fontos az is, hogy te mennyiért érzed kompenzálva magad a munkádért. El lehet nyugodtan mondani, ha kevesled, hogy te ezért a pénzért megdolgozol, vannak refernciáid, x idejű munkatapasztalatod, stb, és ennyi az annyi ebben az esetben.
2015. szept. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!