Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi az órabér 2015-ben a...

Mennyi az órabér 2015-ben a tescos diákmunkásoknak?

Figyelt kérdés
és,még az a akérdésem lenne, hogy múlthéten csütörtökön, és pénteken mentem délután 2-től 10-ig dolgozni, és a héten 2x éjszakáztam 10-től reggel 6-ig. mennyire számítsak, mert ki számolnám, csak nem tudom mennyivel számoljak. köszi fiúk/lányok a választ:)

2015. jún. 10. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
3673636,6999575,2 Ft egy óra. Szóval ha már 8 órát dolgozol akkor te leszel bill gécc jobb lába.
2015. jún. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
Nőjj fel és kérdezz rá. Ne itt.
2015. jún. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Biztos van valami szerződésed, amiben benne van az órabér.
2015. jún. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon kedvesek vagytok...
2015. jún. 10. 20:06
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
Kereshetek neked a neten valami adatot de akkor is annyit fogsz kapni, amennyi a szerződésedben van.
2015. jún. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
Már bocs, de a munkabért azt a munka megkezdése ELŐTT szokták írásban vagy minimum szóban közölni az emberrel. Nem úgy működik, hogy te ledolgozol iksz órát, aztán majd valamennyit a kezedbe nyomnak, és neked gőzöd sincs, hogy ez a megfelelő összeg-e! Sétálj be a pénzügyishez vagy a főnökhöz vagy bárkihez, aki felvett és kérdezz rá, hogy mennyi is az órabér. Ha tőlük gyáva vagy megkérdezni, akkor kérdezd meg a többi diákmunkást, közülük biztos akad olyan, aki nem volt nyuszi és megkérdezte még időben, mennyi az annyi!
2015. jún. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!