Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi 2015-ben a nettó órabér?

Mennyi 2015-ben a nettó órabér?

Figyelt kérdés

Alkalmi munka lenne, végzettséggel.Leendő főnök 480-at mond óránként.Nem kevés ez kicsit??

Ha vasárnap is van meló, akkor az alkalmi dolgozót is megilletik pótlékok?


2015. márc. 6. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Kevés, de a minimálbér kb pont ennyi. Keress mást ha nem tetszik.
2015. márc. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen munka? Kb. ennyi sajnos, szomorú hogy sokaknak ennyiért kell dolgozni, de mégszomorúbb, hogy vannak akik ennek is örülnének, mert a minimálbérért napi 10-12 órát dolgoznak
2015. márc. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

" mert a minimálbérért napi 10-12 órát dolgoznak"


Mármint minimál órabéren dolgozik valaki 10-12 órát. De nyilván ha heti 5 napot dolgozik így, akkor havi szinten viszont jobban keres, mint aki csak 8 órában dolgozik minimálbéren. Persze kevesebb szabadideje marad.

2015. márc. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi, már sejtem hogy van ez.Akkor tehát az a kb 450-480 ft a sima minimálbérnek a nettó órabére.

az óránként 600 ft pedig a garantált minimálbér nettó órabére lehet.

Én egy boltot takarítok hetente egyszer (1 nap, 8 óra, és nap végén kapok 4800 ft-ot) ez így rendben.

Most kaptam egy állásajánlatot, ez büfé lenne, egyedül kéne lenni, hétvégente napi 8 óra 450 ft órabérrel.Így tehát kevesebb lesz a napi bevétel mint a boltnál.De ezek szerint ez a cég a sima minimálbérrel számol, hiába van megfelelő végzettségem.Sőt lehet, tavalyi órabérrel.Maga a munka tetszene, csak tájékozódom, én sem szeretnék rosszul járni.

2015. márc. 7. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!