Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Apa irathat tápszert az orvosnál?

Apa irathat tápszert az orvosnál?

Figyelt kérdés
Sziasztok, lehet hülye kérdés, bocsi, de párom irathat a gyereknek tápszert? Mondjuk ha munka után beugrik? Még nem találkozott az orvossal, azért kérdezem ha elmegy gyerek nélkül odaadják neki?
2015. szept. 20. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze. Én odaszólnék telefonon, hogy megy.
2015. szept. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
előtte telefonálj oda az orvosnak hogy írják fel és mondd el hogy ki az apa, a párod meg elmondja a nevét meg a gyerek nevét meg a tiedet akkor biztos tudni fogják miről van szó, nem lesz ebből gond.
2015. szept. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze,hogy odaadják neki.
2015. szept. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszike :)
2015. szept. 20. 15:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Én odatelefonálnék, de ha nem telefonálsz akkor is odaadják szerintem, elvégre nem morfiumot akar íratni, csak tápszert... :)
2015. szept. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne írathatná fel? Ő nem szülő?
2015. szept. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálatok nem ír fel az orvos szokásos dolgokat telefonhívásra? Én oda szoktam szólni (nem tápszer, hanem speciális krém, allergia gyógyszer, fürdető ügyekben), hogy mire lenne szükség, azt rendelés végén egy bizonyos helyre kirakják. Aztán érte megy aki tud, pl a férjem munkából hazafelé jövet.
2015. szept. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!