Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti férjetek, párotok mikor...

Ti férjetek, párotok mikor mondta, hogy szeretne babát?

Figyelt kérdés

Hány év házasság/együttélés után, és hány évesek voltatok?

Én már nagyon szeretnék, ráadásul az egész családja engem vegzál, mikor lesz már gyerek. Múltkor közöltem a mamájával, mert már fél órája mondta, hogy a kedves unokáját kérdezze... akkor meg megsértődött, hogy miért kell ilyet mondani...


Amúgy megvan a hátterünk (szerintem), kocsi, lakás (bár még hiteles), félretett pénz, munkahely, itt elég jónak számító fizetéssel...25 évesek vagyunk, 6 éve együtt, 3 éve házasok... nem tudom, meddig kell még várjak...


2015. szept. 20. 18:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk ezt házasság előtt szokás megbeszelni. Lehet hogy nem is akar gyereket
2015. szept. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi erről már az első hónapban beszéltünk. 2 éve voltunk együtt, amikor először konkrétan szóba került, akkor volt 27 éves, és akkor megbeszéltük, hogy esküvő és utána. Egy évre rá épp kirándulni voltunk, még 4 hónap volt az esküvőig, amikor azt mondta, nem tud tovább várni, nagyon szeretné. Én már sokkal korábban éreztem (mondtam is neki), így megörültünk. 10 hetes volt a baba a pocakban, mikor kimondtuk az igent. 29 évesen lettünk szülők. Meg volt, amit fontosnak tartottunk (stabil tető, spórolt pénz, szerető kapcsolat).
2015. szept. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Férjem már akkor mondta mikor összejöttünk, hogy bármikor szeretne babát tőlem, nagyon vágyik rá, ekkor ő 25 éves volt :)

Aztán végül 4 év után született meg a lányunk.

2015. szept. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%

Mindig azt mondta, hogy majd. Még ez kell, meg az.

Aztán amikor minden feltétel adott volt, akkor feltettem a nagy kérdést, és azt mondta, hogy "na jó, végülis miért ne".

Most már 2,5 éves a fiunk.

2015. szept. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Az első randim mondta annó a ferjem neztem is nagyokat hiszen a nőknek adjak azt a tanacsot, hogy az első pár randin szó sem lehet róla ugye. Aztán ahogy megismertem megertettem miert mondta hamar. Egy ev múlva ösdzehazasodtunk (az első randinktól számítva) es az első házassági evfordulónkat már a ket hónapos babánkkal ünnepeltük. 4 eves evfordulonk lesz most szeptemberben.
2015. szept. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
56%

7eve vagyunk együtt esküvő előtt állunk.én mar regota szerettem volna gyereket de a párom mindig majd majd majd....ám a sors csúnyán közbeszólt 😞 "megszakitasosan voltunk egyut"es terhes lettem.

Nagy volt az öröm mindketten örültünk de sajnos elveteltem 3honaposan."nem rég"

És most mondta a párom amikor terhes lettem hihetetlenül vágyott az apasagra nala a terhességem váltotta ki epp ezert letelik a 3honap es rajta leszünk a projekten.

En 27 párom 28eves.

2015. szept. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Pontosan nem emlékszem, de már első vagy a második randin megbeszéltük, illetve tudom, hogy 16 éves korától.
2015. szept. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Amikor összejöttünk már akkor mondta, lassan 4éve vagyunk együtt, és elég sűrűn beszélünk a babáról. :)
2015. szept. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
mikor összejöttünk elejétől kezdve nem védekeztünk, mondta a párom hogy ha összejön nem bánja. azt kb 1.5 éve voltunk együtt mikor mondta hogy szeretne babát. rá egy évre lettem terhes. már 13hónapos a fiúnk.
2015. szept. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

25évesen még fiatal

bár azért ha 6év alatt ez nem merült fel, akkor rég rossz.

és ha nem akar?

ezeket azért nem árt tisztázni esküvő előtt

2015. szept. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!