Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gátseb. Van, akinél csúnyán...

Gátseb. Van, akinél csúnyán gyógyult, kell plasztika?

Figyelt kérdés

Csak az olvassa végig, aki nem bukik ki a részleteken.


Nagyon gyorsan szültem, jó nagy vágás lett. Már 15 hónapja. Sajnos a hüvelyemben, a hüvely és a végbél közötti falom kialakult valami extra darab, ami néha a hüvelybenetnél látszik. Eddig nem volt ilyen, most lett egyre nagyobb. Főleg mikor mensizek, akkor nő meg. Áprilisban megyek a dokihoz, hálás volnék, ha valaki írna, akivel előfordult hasonló. Mi lett? Megműtötték? Köszi


2010. márc. 13. 23:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Kb olyan, mint egy kis dudor a hüvelybemenetnél...
2010. márc. 15. 13:15
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem is gyorsan jött az első, vágtak, varrtak. nekem semmi észrevehető jele nem volt annak,hogy nem gyógyult rendesen.mikor a 2-kat szültem is vágtak, akkor derült ki,hogy nem gyógyult rendesen,a lidokaint magába szívta,mintha szivacs lenne,minden egyes varrást éreztem. kemény volt.
2010. márc. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az elsőt is én írtam, lehagytam,hogy nem is törődtek vele. jól teszed,ha dokihoz mész vele, a te problémád szerintem nem normális.sajnos nem tudom mit csinálnak majd vele-bocsi.
2010. márc. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!