Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek?

Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
A párom 25,én 19 éve vagyok. Eddig is beszéltünk sokszor a gyerek témáról,de valahogy mindig ott lyukadtunk ki,hogy várunk. Nem rég mikor hazajött kijelentette,hogy már pedig igen is gyereket akar. Olvasgattunk,beszélgettünk az anyagiakról és azt mondta továbbra is,hogy ő bevállalná. Igazából az én részemről sincs akadálya a dolognak,tisztában vagyok azzal mit jelent egy gyerekért felelőségget vállalni. Több évig voltam babiszitter,úgy,hogy éjjel-nappal én voltam velük. Saját házunk van,ahol velünk él párom húga. Nektek mi a véleményetek? Ti vállalnátok így?
2015. szept. 22. 15:39
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
*19 éves vagyok. Egyébként 3 éve vagyunk együtt. 1 éve élünk közösen:)
2015. szept. 22. 15:42
 2/24 anonim ***** válasza:
84%
Nem. 19 évesen nem.
2015. szept. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Régen is rengetegen szültek 19-21 évesen, mégse voltak komolytalanabbak vagy komolyabbak . :)
2015. szept. 22. 15:48
 4/24 anonim ***** válasza:
68%
Nálunk hasonló volt a helyzet,csak a párom fiatalabb volt és nekünk csak egy kis házrészünk volt az anyukáméknál. Soha egy percig nem bántuk meg! Semmiben nem szenvedett hiányt és sokan tudják ilyen idősen is elég éretten kezelni a dolgokat. Azt írtad ráadásul van tapasztalatod gyerekkel. Nem gondolkoznék, bevállalnám:)
2015. szept. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
74%
Engem nem kell meggyőznöd, nem is menne. 19 évesen nem érett az anyaságra egy lány. Attól hogy voltál bébiszitter még nem tudod eltartani egyedül. Élettapasztalatod nulla, a kapcsolatod ki tudja, a munkatapasztaaltod minusz egy, iskolai végzettséged max. érettségi. Értem én hogy az apja eltart de ez milyen életcél?
2015. szept. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
92%

Bocsánat, de 19 évesen hogyan van több éves babysitteri tapasztalatod? Pláne, hogy a babysitter (vagy bébiszitter) szót sem írtad helyesen.

A "vigyáztam a szomszéd gyerekére, amíg lement a boltba" nem számít ide, ugye tudod?


A legfontosabb: a párod tisztában van, hogy mivel jár egy gyerek gondozása? Nem anyagi szempontból. Hanem milyen szabadidős lemondásokkal, kialvatlansággal, stresszel?

Akkor vállalkoznék rá, ha ezzel valóban, reálisan tisztában van.

2015. szept. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Teljesen tisztában van azzal,hogy mit jelent. Nem annyi volt,hogy vigyáztam rájuk amíg leszaladt a boltba. Úgy kezdtem,de ezután már 16 évesen volt olyan, hogy egy teljes hétig én voltam a két gyerekkel amíg a szülők nyaraltak. :)

Elég érettnek érzem magam ahhoz,hogy felneveljek egy gyereket. :)

2015. szept. 22. 16:06
 8/24 anonim ***** válasza:
53%
Ha úgy érzed,hogy menne akkor ne érdekeljen más véleménye :) Zárd le a témát és inkább ne is nézd mit írtak ide,mivel sok ember van aki 25 évesen se érett a dologhoz és magából indul ki .:)
2015. szept. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
77%
Ha apuci lelép mit csinàlsz? Komolyan kérdezem. 19 vagy. Nulla háttérrel. Mi a b-terv? Gyest kapsz meg családit. Szóval?
2015. szept. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nem fog lelépni. Ebben biztos vagyok :) A mi kapcsolatunk elég erős. Ez biztos!!! Egyébként gyedet is kapok,mivel dolgoztam már.
2015. szept. 22. 16:10
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!