Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt zajlik le...

Mennyi idő alatt zajlik le egy gyermekelhelyezési per?

Figyelt kérdés
Apuka állandóan keresztülhúzza a programjainkat, amik előre le vannak szervezve csak azért, hogy bosszantson, mert neki jogai vannak ( persze a kötelezettségeivel nem törődik, nem fizet a gyerek után fél éve semmit). Eddig bármikor elvihette, de most már szeretném leszabályozni, mert dobálom ki az ablakon a pénzt ( pl üdülés foglaló stb).
2015. szept. 23. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Bírósága válogatja.

Ha fél éve nem fizet, akkor kérj állami megelőlegezést és az állam behajtja rajta az elmaradást, addig meg fizet helyette.

2015. szept. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Most mikor beadom a keresetet akkor gyerektartást is fogok kérni, mert ez nem így működik. Azt mondta én akartam a szakítást, viseljem hát a következményeket, magyarul tartsam el a gyereket egyedül. El tudom tartani, de nem csak nekem kell.

Visszamenőleg nem akarom behajtani, csak mostantól fizessen rendesen, az nekem elég.

2015. szept. 23. 11:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj,de az a GYEREKET illeti,miért is nem akarod az elmaradást behajtani?!Neked is sokkal könnyebb lenne,nem?Tessék csak igényt tartani rá!Különben ilyen előzményekkel én biztos nem adnám oda a gyerkőcöt,pláne nem a kénye-kedve szerint.Állj a sarkadra,mindkettőtök érdeke ez!
2015. szept. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!