Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gyermekelhelyezési per zajlik!...

Gyermekelhelyezési per zajlik! Veszprémbe lesz családpszihológiai vizsgálat. Mik a tapasztalatok apák körébe?

Figyelt kérdés
2015. máj. 26. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Majd meglatod. Minek kérdezed meg pár naponta?
2015. máj. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%

1-es!

Mert izgul, mert szereti a gyereket, mert latni akarja a kicsit,

mert az ex megvadalmazta minden ok nelkul.


Te meg biztos nem vagy szulo, talan ne is legyel.

2015. máj. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnálom azt akinél kiveri a biztosítékot, hogy 4szer tettem fel ugyanazt a kérdést 2hét alatt! Kedves 2. Válaszoló jól látod a helyzetet! Nem tudok másra gondolni, sem itthon sem a munkahelyen, sem Sehol! Az agyam már 1 éve szinte csak kattog! Gyerekemet nevelni szeretném, nem peddig 2hetente elhozni 2napra. Nem tudom ha elvesztem ezt a pert mit fogok kezdeni... Csak reménykedni tudok sajnos! De amiket hallok... Csodaszba megy, ha apukának ítélnek gyereket!
2015. máj. 26. 16:44
 4/7 A kérdező kommentje:
Csodaszámba *
2015. máj. 26. 16:45
 5/7 anonim ***** válasza:
27%

Huh, de kedves vagy második. Szíves tajekoztatasodra közlöm, hogy de, szülő vagyok.

Mellesleg ha itt mindenkinek írja neki, hogy igen, Veszpremben apa partiak, akkor boldog lesz? Értelmetlen kérdés.

2015. máj. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
28%
De buta vagy, utolso! Empatia semmi. Nem igenre var, hanem meghallgatasra, tapasztalatra, esetleg egy kis drukkolasra. Nem utolso sorban, Sok szulo elgondolkodhat az apuka torteneten.
2015. máj. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lett kerdező?
2022. dec. 20. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!