Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megbántad hogy lett gyereked?

Megbántad hogy lett gyereked?

Figyelt kérdés
A kérdés elsősorban azoknak szól, akik már felnevelték az egészséges gyereküket. Nem bántátok meg hogy lett? Ha visszamennétek az időben akkor is vállalnátok?

2015. szept. 27. 16:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Voltak pillanatok, amikor Igen. Pl amikor apuka lelepett, amikor Pavoros volt, amikor munkanélküli voltam, mert kisgyerekkel sehova nem vettek fel. Az idő legnagyobb részében viszont nem bántam. Ha visszamennek az időben, nem vállalnám, mert tudatosan nem szeretnék egyedülálló anya lenni.
2015. szept. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%
Természetesen igen, akkor is vállalnám. Nem bántam meg. Van olyan ismerösöm, akinek betegen született a gyermeke, nagyon ritka beegsége volt, a nevét pontosan nem tudom. 12 éves korában halt meg, de boldog élete volt, még a sok sok mütét ellenére is. Ö sem bánta meg természetesen, egyszerüen több lett általa, máshogy szemléli a világot. Ujra vállalná, még a fájdalom ellenére is, amit a kisfiu halála okozott. Nem is értem.. lehet erre a kérdésre azt válaszolni, hogy megbántam? Az szerintem nem szereti a gyerekét.
2015. szept. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%
Vannak olyan ideget tépő pillanatok, amikor igen. :) Egyébként soha, ha tehetném újra vállalnám minden nehézség ellenére is, mert mint írták előttem, aki kicsit is szereti a gyerekét az komolyan nem jelentheti ezt ki. Bizonyára lesznek még nehéz életszakaszaink, de összességében soha nem tudnám azt kijelenteni, hogy megbántam. Már soha nem leszek ugyanaz az ember, mint gyerek nélkül, valahogy megváltoztatott engem is, jobb, több lettem általa.
2015. szept. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Komolyan azt várod, hogy ez valaki bevallja neked? Ez a legnagyobb tabu a világon. Itt semmi másra ne számíts csak mézesmázos sztorikra, annak ellenére, hogy vannak bőven akik megbánják.
2015. szept. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%

Egyszer, úgy két perc erejéig: épp egy hasmenés jellegű bűzös trutyit takarítottam a hátsójáról. Elvileg végeztem, felhajtottam a lábait, hogy még egyszer megnézzem, rendesen lepucoltam-e. Amikor úgy 10 centiről néztem be oda, ahová a nap sem süt, úgy döntött, hogy ő most egy ipari főnyomócső és még egy adag híg fekáliát az arcomba küldött.

Akkor jó két percig komolyan fontolgattam, hogy jó ötlet volt-e ez. Aztán hánytam egyet és megkönnyebbültem. :)

2015. szept. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
42%

Jaj de jót nevettem utolso :)


Bizony vannak pillanatok amikor igen... De nem csinálnám vissza !

2015. szept. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%

Kedves 5-ös válaszoló,ne haragudj,de nagyon jót nevettem. :)


A kérdésre válaszolva,igen volt már pillanat amikor úgy éreztem megbántam.

2015. szept. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
Igen. Szeretem őket nagyon és nem szenvednek hiányt semmiben, de nekem jobban bejött, amikor még nem volt ekkora felelősség és ennyi kötelezettség, és volt lehetőségünk kikapcsolódni is.
2015. szept. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
néha igen. de nem is megbánom, hanem úgy szeretnék kb havonta 1-1 napot a régi unalmas életemből, amikor délig aludhattam és nem kell felkelnem éjjel 10x és nem 6kor kezdem a napot...amikor még nem volt gyerekem fele ennyire komolynak gondoltam az anyaságot. most 13 hónapos fiam mellett beismerem hogy tud piszok kemény lenni az anyaság és le a kalappal azok előtt akiknek 3-4 vagy több gyerekük van. de nem bántam meg azt hogy van egy fiam. nem tudnám elképzelni nélküle az életem, de jó lenne tényleg havonta pár nap nyugi. de mióta megszületett kb 10-15órát voltam nélküle azt is kb 5részletben.
2015. szept. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
26%

kérdező, szerinted komolyan meglehet bánni egy gyereket...?

az olyan, mintha azt kívánná az ember, bár meg se született volna, bár ne élne..ilyet senki nem kívánna.


ideig, óráig idegében lehet megfordul az emberben, hogy de kőgazdag lenne gyerek nélkül, vagy akármi, de a megbánás, szerintem túlontúl erős kifejezés.

nem is értem hogy is lehet ilyet kérdezni, aki csöppnyire is szereti a gyermekét, de szerintem még aki kórházban is hagyta, de életet adott neki, egyik sem venné ezt el tőle, ha lehetne.

2015. szept. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!