Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbantad, hogy nem szuletett...

Megbantad, hogy nem szuletett gyereked?

Figyelt kérdés
Fokent olyanok velemenye erdekel, akik onszantukbol dontottek ugy, hogy nem vallalnak gyereket. Elsosorban nok valaszat varom es lehetoleg olyanoket, akiknek mar keso megvaltoztatniuk a dontesuket.
2011. ápr. 1. 14:00
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
55%
NEM! 38 éves fickó vagyok, párkapcsolatban és lényegesen könnyebb így, gyerek nélkül.
2011. ápr. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
74%
Én nagyon megbántam. 57 éves vagyok, húgomnak egy fia van. Mikor megszületett, gondoltam rá, hogy lehet, hogy én is vállalok, de féltem a fájdalomtól, gyáva voltam. Most már felnőtt férfi a keresztfiam, van élettársa és most született nekik egy kisfiuk. Most még rosszabbul esik, hogy húgom nagymama, persze örülök neki, de én csak tiszteletbeli nagyanyja vagyok a picinek. Ha visszapörgetheném az időt, vállalnék gyereket.
2011. ápr. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
57%
Igen!Igen!Igen!És remélem még nem késő!!!40 éves vagyok,kétségbeesetten küzdünk egy kisbabáért.Évekig-húztuk,halasztottuk,bár inkább a férjem nem akarta eddig.Most viszont már mindketten nagyon szeretnénk egy közös babát,és remélem a sors még megajándékoz vele minket!
2011. ápr. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Ha van még valakinek hozzáfűzni valója, szívesen veszem. :)

2011. ápr. 2. 09:28
 5/56 anonim ***** válasza:
73%

Nem és ilyen világba nem is nagyon szeretnék.

Baba helyett én idáig 26 országban jártam. Felépítettem egy komoly vállalkozást, embereknek adok munkát. 42/N

2011. ápr. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
41%
igaz,hogy nem én vagyok ebben a helyzetben,de egyik ismerősöm már jóval túl van az 50-en,és nem lett gyereke.(talán nem is akart fiatalon..)most pedig ott tart,hogy meghaltak a közelebbi rokonai (anyukája,apukája),és a férjével élnek egy hatalmas,több szobás apartmanban.nagyon sajnálom,de jobb lett volna,ha átgondolja,és még időben vállal gyermeket!
2011. ápr. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
47%
Nekem ég nincs gyerekem de mondjuk 20év múlva nagyon bánnám ha nem lenne,1et be kell vállalni,gyerek nélkül nem élet az élet,én így gondolom.
2011. ápr. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 A kérdező kommentje:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:29


De vajon O is igy gondolja?

2011. ápr. 4. 15:50
 9/56 anonim ***** válasza:
58%
Nekem nincs gyerekem(33 éves vagyok),és most még nem is vágyom rá!Viszont tudom,hogy idős koromban biztos nagyon bánnám!!Vagy a fene tudja....
2011. ápr. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 A kérdező kommentje:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:57


Na igen, detto. Ugyanaz a kor, ugyanaz a dilemma...

Huzni viszont mar nem nagyon lehet. De csak azert szulni, hogy kesobb ne banjam meg?

Amugy meg abban nem hiszek, hogy ha szulok, akkor nem leszek egyedul oregkoromra... hany meg hany peldat lattam ellenkezoleg! Szoval garancia se erre, se arra.

2011. ápr. 4. 17:07
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!