Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti, hogy neveznétek el a...

Ti, hogy neveznétek el a gyereketek? Vagy, hogy neveztétek el?

Figyelt kérdés
Még nem lesz baba de úgy èrdekel.S akinek nincs vagy van hány gyereke van?Vagy hányat szeretne? Én öszintén 3-mat szeretnék. 2 lányt s 1 fiút aztán meglássuk hogy lesz. :) (Így szeretném elhivní õket : Bence Norbert,Ivett Lilla,Emilía Erika, de még van addig és na szeretném tudni ti hogy nevenétek el és. ,hogy neveztétek el.Lehet hogy pont forditva lesz nem 2 lanyom es nem. 1 fiam de én is és a férjem is így szeretném.1 mondantba érdekel ez a téma :) )

2015. okt. 4. 10:15
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

3 gyereket szeretnénk a párommal. Mar van egy kisfiúnk, 2 es fél éves, Kornél.

Januárra születik meg a második kisfiúnk Zente.

Ha harmadik lány lesz akkor vagy Léna, Gréta, Adél név közül fogunk választani. Ha fiú lesz akkor pedig Nimród, Olivér név közül választunk majd.

2016. dec. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Én 3 vagy 4 gyereket szeretnék.

Szerintem ezek az ideális számok a gyerekvállalásban.

Nem nőnek fel magányosan egykeként, kevesebb köztük a rivalizálás,mintha egy nagyobb és egy kisebb lenne csak, de nem is taposnak egymáson,mintha 8-an lennének.

Nekem a fiú nevek közül tetszik a Dénes, Róbert, Henrik, Vilmos, Mátyás.

Ha lányaim lesznek, a Veronika, Klementina, Sára, Johanna, Emília, Erika, Hedvig nevekből válogatunk majd.

2016. dec. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!