Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek hogy tetszik az Ildikó...

Nektek hogy tetszik az Ildikó név?

Figyelt kérdés

Ha nem tetszik, akkor miért nem?

Ha tettszik, akkor szívesen adnátok is a lányotoknak?



2015. okt. 4. 11:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik, de annyira nem, hogy adnám is. Viszont eddig minden általam ismert Ildikót kedveltem. :) Szóval nekem bejön.
2015. okt. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszik, szimplán a hangzása miatt. Az Ildi becenév mondjuk aranyos, de biztosan nem adnám.
2015. okt. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Jó név ,becézhető, és hagyományos ,ami előny.
2015. okt. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Anyukámat így hívják. :) Ő nagyon nem szereti, szerintem jó név.
2015. okt. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Az én édesanyám neve is Ildikó volt és ő sem szerette soha. :) Pedig szerintem nem rossz név.

Sajnos tavaly tragikus módon elhunyt szegény. :( Pedig még nagyon fiatal volt, alig 48 éves múlt... Szörnyen nehéz nélküle, és sajnos így már nem ismerheti meg az unokáját sem... de emiatt is jutott eszünkbe, hogy talán második névnek, Anyu iránti tiszteletből és szeretetből adnánk a nevét a lányunknak. De kíváncsi vagyok, manapság mennyire tartják szokatlannak, mennyire divatos, kinek mi a véleménye erről a névről, ezért is kérdeztem rá.

2015. okt. 4. 12:49
 6/12 anonim ***** válasza:
Telesen normális, vállalható név, nem régimódi, de nem is fölkapott, idétlen, gyerekes tucatnév. Annyira nem tetszik, hogy a gyerekemnek választanám, de semmi kivetnivaló nincs benne szerintem. Külön jópont, hogy a fél jatszóteret nem hívják majd így. :)
2015. okt. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én Ildikó vagyok, mindenki Ildinek hív. Én szeretem. Simán adhatod szerintem.
2015. okt. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Két Ildikót ismerek személyesen, mindkettő elég idegesítő személyiség, nekem emiatt nem tetszik.
2015. okt. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szép név, akiket ismerek ilyen néven, mind talpraesett lányok.
2015. okt. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%
Nekem nem tetszik, számomra ódivatú...részvétem Anyukád miatt, valóban 2. Névnek lehetne adni, az is szép gesztus lenne.
2015. okt. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!