Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 éves kisfiúnak milyen...

2 éves kisfiúnak milyen játékot tudnék venni, ami kb 5 ezer ft alatt van, de nem túl gagyi? Plüssre is gondoltam, ez mennyire lenne jó ötlet?

Figyelt kérdés
2015. okt. 8. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
37%

Beugrassz egy bevásárló központba, majd keresel egy ilyen gépet, amivel lehet fogni.


Párszáz forintból halászol egyet.

2015. okt. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Gondolom nem saját gyerek, hanem rokonnak/ismerősnek a gyereke, ugye? Hm, hát ebben az esetben nem vinnék plüsst, szerintem az minden kisgyerekes családban valahogy magától elszaporodik.


Ellenben egy kétévesnek lehetne vinni zsírkrétát, vagy gyurmát (mondjuk abból valami jobbfélét, ötezerig szerintem egész jók is kijönnek), vagy az enyém ennyi idősen nagyon szerette a mesekockát is, rengetegféle van, szerintem jó ajándék.

Ha valami régi sérelem miatt kicsit ki akarsz cseszni a szülőkkel, vegyél valami zenélő játékot :D

Fürdőkádba való játék is jó buli kétévesen, akár ilyen gumi figurák, vagy van olyan, amit fel lehet tapasztani a kád oldalára, és önteni bele a vizet, és akkor forog benne a malomkerék, meg ilyenek.

Kisebb Lego Duplo-t is tudsz venni 4-5 ezer környékén.


De szerintem bármit is akarsz venni, kérdezd meg a szülőktől, hogy egyrészt van-e már olyanjuk, másrészt, hogy szerintük jó ötlet-e, mert könnyen lehet, hogy ők már próbálkoztak egy adott típusú játékkal, és az pont nem jött be, de tudnak talán ötletet adni, hogy milyen irányba indulj el.

2015. okt. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ismerős gyereke igen. Nem nagyon ismerem a kisfiút sem, ezért is vagyok tanácstalan és pénzem sem sok van. Ők viszont nagyon tehetősek tehát lebőgni sem akarok.
2015. okt. 8. 20:53
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]


Mi ilyen Duplo legot szoktunk venni. 5000 Ftból 2 kisdobozos is kijön, a nagydobozosok 7500 Ft körül kezdődnek. Nagyobb méretű Tescoban érdemes keresni, ezekben nagyobb a választék. Szerintem nagyon aranyosak, ráadásul márkás, tehát nem fogsz vele beégni. Ismerős gyerekének meg sokkal többet nem is kell venni.

2015. okt. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A gyurma, zsírkréta is jó ötlet, vehetsz neki mágnese rajztáblát, képes fa dominót, ezek mint 5000 Ft alatt vannak.
2015. okt. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, aranyosak vagytok! :)
2015. okt. 8. 21:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Remek ötleteket kaptál szerintem, jokat mondtak a többiek. A plüssel nálunk már Dunát lehet rekesztenu, pedig még nincs egy éves a gyerköc. Ráadásul semmi értelme szerintem, 3 percig tetszik a gyereknek, majd rá se néz többé, nem lehet játszani vele, nem fejleszt.
2015. okt. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is lego duplot nézz, esetleg egy autót vagy motort.

[link]

[link]

[link]

2015. okt. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

bocsanat, de azert 7-es, ez gyerekfuggo is. Mi jatszunk a plussokkel, megtanulta a allatok nevet, megbeszeltuk melyik mit mond. Pont ugy tud vele jatszani, mint egy babaval.

Ezzel nem azt mondom, hogy vegyelt plusst, de a mi 2 evesunk imadja oket.

Esetleg konyv? Bogyo es Baboca vagy mas jopofa? Homokozo cumo? Tavaszig a kadban is jatszhat vele. :) buborekfujo, van olyan komolyabb is.

2015. okt. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!