Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 5 éves kisfiúnak ajándékba jó...

5 éves kisfiúnak ajándékba jó ötlet egy CD-s magnó?

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ők még jobban örülnek játéknak a fiam most 7 éves ő már valószínűleg örülne neki.
2009. aug. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek egy kislányt aki a szülinapjára(5) ilyet kapott.(kért)elötte egy régi magnót hallgattak a testvére´vel.Ök mindég mesekazettákat hallgattak,hallgatnak.

Nagyon megbecsüli a kislány e´s vigyáz rá.

ha a fiú tudja majd kezelni,nem durva,nem fogja elrontani,lerántani ,és föleg hallgat meséket akkor igen jó ötlet.

2009. aug. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha erre vágyik, akkor igen.

Különben én nem vennék, a fiamnak, akinek novemberben lesz a szülinapja, igaz nem egy zenehallgatós típus, és amúgy is van "közös".

Tudom, hogy örülne mesekönyvnek. Szeret szép ceruzákat, filceket, zsírkrétákat, festékeket, színespapirokat kapni. Örülne egy focilabdának is... Látott valahol gyerek elektromos fogkefét, és nagyon odavolt érte. Szeretne két kerekű rollert. Aztán még mindig ott az örök sláger, bármilyen építőjáték: Lego, Java stb..

2009. aug. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én fiam is imádta pl a Tarzan zenéjét.

Vagy meséket is hallgatott. Ilyen kazi is kéne hozzá, ha már magnót veszel neki! Ezek a kazik nem drágák, az eredeti Grimm-mesék olyan 3-4 száz ft.

2009. aug. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A saját fiamból kiindulva nem. De ha a tied egy áldott jó gyerek és tud vigyázni a dolgaira akkor miért ne. Az enyém sokkal jobban örülne valami klassz játéknak.
2009. aug. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Igen az én fiamról van szó. Nálunk nem nagyon van módja zenét mesét hallgatni, mert csak a számítógépünkön van, azt meg bonyolult kezelnie, illetve általában anya vagy apa dolgozik rajta. Így neki kevesebb élvezet jut. A nagymamánál van magnó és nagyon szeret mesét, zenét hallgatni.

Van sok mese CD-nk és már van a készleten neki való műsoros kazetta is. Illetve van olyat amit még anyától örökölt.

Így bent a saját szobájukban tudnák hallgatni az öccsével játék közben is akár. Gondoltam élvezné,hogy nagyfiú már:)

2009. aug. 26. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!