Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiúnak második szülinapra...

Kisfiúnak második szülinapra egy ilyen szék szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jan. 21. 14:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. jan. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
kedvenc lenne tuti:)
2013. jan. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik,de szerintem nem nagyon lenne kihasználva.Egy kétéves gyerek egy ilyen fotelben nem sokat ülne.Ha már székben gondolkoztok,inkább valami olyan legyen,amihez asztalka is van.Azon tud kirakózni,építeni,kártyázni,sőt még enni is.
2013. jan. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát... Bár a fiam is imádja, s ha az IKEÁ-ban vagyunk, mindig ki kell próbálni, de ennyi pénzt én értelmesebb játékra költenék (pl. duplo, fasín vonatokkal, Wader autópálya vagy parkoló, tüskejáték, nagy dömper, markoló, amivel a homokozóban majd tud játszani). Illetve nem tudom, hogy a saját kisfiadnak vásárolsz e vagy nem. Ha nem, akkor kérdés, hogy a szülők örülnének e, van e hova tenni, vagy egy újabb nagyméretű játék, amit állandóan kerülgetni kell. Szóval én nem venném meg.
2013. jan. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ez az, hogy van neki rengeteg legója, sőt most is fog kapni, kisasztalkája, asztal székekkel, sok játéka. Ruhája nagyon sok van, azt sem veszek, meg annak úgy nem is örülne, játékot sem, mert már nagyon sok van és ez már túlzás. De mégis szülinapja van és olyat akartam, aminek örül.

Tanácstalan vagyok egy kicsit:)

2013. jan. 21. 14:33
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém még az étkezőasztalnál sem tud megülni 2 percnél tovább, nemhogy egy fotelben. Ezt szerintem az üldögélésen kívül nem tudná másra használni. Pl. nem tud az asztalhoz ülni vele és gyurmázni, festeni, enni.

Persze jól néz ki, bár az én pénztárcámnak nagyon drága.


Szerinted örülne-e a kisfiad ennek? Ha szerinted jó választás és használni is fogja, akkor vedd meg.

2013. jan. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk most az ugrálóasztal (benti 90cm-es) és játszósátor (persze nappali közepén felállítva) a sláger. Ja, és a piaci stand. Ezekkel lehet hogy jobbal eljátszana, mint ezzel a fotellel.
2013. jan. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ez ilyen forgószék, rá lehet csukni a fedőt, elbújhat benne és lehet forgatni. Ikeában ő is nagyon szereti, meg látom, hogy a gyerekek ki sem másznak belőle, nagy kedvenc. Az más, hogy itthon is kedvenc lenne-e.

Ugrálóaztal nagyon szuper ötlet, tuti lekötné, de már kapott karácsonyra ugrálóvárat, amit a férjem csak a kertbe hajlandó kitenni:) Úgyhogy azzal várunk nyárig.

Volt neki régebben ilyen kifesthető karton házikója,azt nagyon szerette, csak le lett strapálva. Ezért vettem neki egy fedél nélküli műanyag sátrat, szereti, de mindig feldönti, kb. 5 percig érdekes. Gondolkodtam kis kerti házikón bentre, hogy abban elbújhat és játszat, de azt tuti nem engedné a férjem, van neki kint, azt mondaná fölösleges.

Még ezen gondolkodtam: [link]

Lent aludna, fentre meg rátennénk az alvókuckót, tehát csak egy emeletesnek használnánk, így biztonságos lenne. Csak ez ugye drágább...

2013. jan. 21. 15:05
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy érzed szeretni fogja, nyugodtan. Mi is kb. 2 év körül vettük és csak azt sajnálom, hogy nem hamarabb!

Nekünk a nappaliban van kitéve és ha gyerekek jönnek hozzánk mindig "megtámadják". Szeretem benne hogy strababíró, olyan is volt, hogy 3 gyerek ült benne és taposta a fehér részét,de még csak meg sem gyengült.

Sokkal kisebbek is imádják! Minden gyerek szeret forogni és ha el is lehet benne bújni....:)))

3 éves fiam most rollerezik vele: beletérdel és úgy forgatja magát krbe-körbe. Veszélyesnek hangozhat, de nem az , mert nagyon strapabíró. Szóval én nagyon-nagyon ajánlom!

2013. jan. 22. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is bajban vagyok az ajándékokkal, mert kapnak a fiúk a nagyszülőktől, rokonoktól és csak áll halomban. Ezért azt találtam ki, hogy szülinapkor "élményajándék" van, elmentünk állatkertbe (ahol előtte nem voltunk), nagyon emlegeti azóta is. Nagyon jó egy játszóházas nap is, vagy valami gyerekprogram, kiállítás, bábszínház... a tárgy nekik még nem olyan fontos.
2013. jan. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!