Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tegnap előtti sült csirkét...

Tegnap előtti sült csirkét odaadhatom ma még a gyerekeknek?

Figyelt kérdés
1 és 3 évesek. vagy inkább magában adjam a zöldbab főzeléket? Fasírtot akarok hozzá csinálni de nem lesz kész szerintem ebédre.
2015. okt. 9. 09:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
40%
Azért az a nem semmi pazarlás, hogy valaki tegnapelőtti kaját már megenni sem hajlandó. Oké, ha zsemléről van szó, az érthető, nade csirkét? Egy normális hűtőben tartott, normálisan elkészített hús simán ehető 4-5 napig is.
2015. okt. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
19%
Nem semmi pazarlás...hm...Nem semmi gyomorrontás!
2015. okt. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Köszi amúgy 11-es, hogy lepontoztál (ne tagadd, tudom, hogy te voltál). Bár nem értem,ugyanis egy normális kérdésre normális választ kapott a kérdező. Ideje lenne felfogni, hogy ez nem egy like-dislike gomb, hogy, ha tetszik a válasz, akkor oké, ha nem akkor a porba húzzuk le a válaszadót. Egy ilyen kérdésre csak hasznos válaszok érkezhetnek. Buta ember az olyan, aki azért, mert másnak más a véleménye egy adott témáról, negatívan értékel.
2015. okt. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Mi megettük a férjemmel... :-)
2015. okt. 9. 20:58
 15/18 anonim ***** válasza:

"A maradékok (főtt hús, sült hús, rántott hús, pástétomok, pörköltek) kb. 3-4 napig elállnak a hűtőben"

[link]

2015. okt. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
De téged miért zavar, ha más nem eszi meg a 3 napos csirkét? Neked mi közöd van hozzá? Továbbra is mondom, nem te keresed meg az én fizetésem! Egyébként azért, mert belinkelsz egy cikket egy olyan oldalról, amit tudtommal nem az ANTSZ, vagy a NÉBIH kezel, már azt hiszed, igazad van? Én elfogadom, hogy te megeszed a három napos csirkét (egyébként nem is érdekel), te meg fogadd el, hogy én meg nem, főleg nem adom a gyerekemnek. Ennyi. Részemről a vita lezárva!
2015. okt. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

En nem vitaztam, egyebkent a legelso valaszo vagyok, nem a masik 85%-os, akivel osszeugrottal.

Nem neked linkeltem, hanem a kerdezonek, egy oldalt, amit neked nem kell elfogadnod, mivel nem is neked szol.

Birom, h itt nev nelkul nekiugrik barki barkinek, ahelyett, h a kerdessel foglalkoznanak...

2015. okt. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

1. Honnan tudhattam volna, hogy te nem az a 85%-os vagy?

2. Én is bírom az ilyeneket, de ha visszaolvasod a kérdést, nem én ugrottam neki az illetőnek.

2015. okt. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!