Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Paulina név tetszik nektek?

Paulina név tetszik nektek?

Figyelt kérdés

Nem magában,hanem második névként.

Így lenne: Lilla Paulina

A vezetéknév 'sz'-re végződik,mint a 'Halász' (de nem az).



2015. okt. 9. 10:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem. De neked kell, hogy tetsszen
2015. okt. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszene, de lehet sokan húznák a szájukat rá a Paula és Paulina miatt... A gyerekek persze már nem fogják tudni mi az, de a veled egykorú szülők igen. De szerintem ha neked tetszik ne foglalkozz vele. Nekem a Paula tetszik, de ezért nem adnám.. (meg a tehén miatt)
2015. okt. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Nekem sem tetszik a Paulina, de a Lilla mellé nem hangzik rosszul.
2015. okt. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%
Nem adnám, szappanoperás.. de ha nektek tetszik adjátok.
2015. okt. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem is a Paula es Paulina jut eszembe, nem adnek szappanoperas nevet, de tenyleg nektek kell, hogy tetszen.
2015. okt. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nekem amúgy tetszenek nevek telenovellákból, évi egy elfogadhatót nézek ugyanis. De ez nem és más miatt, másra emlékeztet
2015. okt. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
28%
Lilla Paulinaként nem tetszik. Külön-külön a két név jó, a Paulinának kifejezetten gyönyörű a hangzása, meg leírva is meseszép. De úgy egyben a kettőnél zavarna, hogy túl sok lenne benne az "L", és az úgy már zavaró. Hogy "Li" van mind a kettőben, úgy meg méginkább zavaró. Most így próbálgatom, Dóra Paulina, Stella Paulina; Stella Paulina, mondjuk abban igaz, egyel kevesebb L is van, de nem jó, és még a Dóra sem az igazi hozzá pl. Évával már közelítőleg jó lenne, de ott is, úgy kicsit összeolvad, hogy Apa lesz benne, amitől furán hangzik, hogy a lány "apa". A Paulina második névnek fura. Szerintem első névnek való. Kingával már nem olvad annyira össze; Eszterrel nem jó, mert "Terpává olvad", Fannival se jó; Terézzel se jó. Csengével se jó. Ildikóval már határeset; Mónikával már kicsit sok lesz, és ott meg "kapa" lesz a közepén. Emőke Paulina már nem rossz passzolásban, de az szerintem pl nem szép név. Mariannal az n meg a p együtt nagyon fura és nehézkes, Ella Paulina határeset már. Szóval szerintem így nem olyan jó ez 2. keresztnévnek; de ha megcseréled a kettőt Paulina Lillára; akkor is a két "Li" egymás után kb furán hangzik egy néven belül.:S
2015. okt. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
*Ingrid Paulina; eszembe jutott mégegy, aminek nem 'a' a vége, előző vagyok, de amúgy ez is furi, ezt se adjad!!
2015. okt. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Azt mondod,nem, mert apas lesz. Erre Ellat javaslod, ami megint...:)
2015. okt. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mert ott nem olya élesen "hangzódik" ki. Próbáld kimondani! Amúgy, asszem, arra azt írtam, határeset; de amúgy írtam azt is, ha nem csak egy fél sort ragadnál ki abból, amit leírtam, kedves előző, hogy a Paulina nem igazán 2. névnek való, mert nemigazán van 1. név, amivel így együtt passzolna. Olvasd el újra, ha valami nem érthető! ;)
2015. okt. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!