Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tetszik nektek a Paulina név,...

Tetszik nektek a Paulina név, amely igen ritka?

Figyelt kérdés
2008. nov. 25. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Szia!Nekem régebben tetszett!Most sem azt mondom,hogy csúnya.De ha a vezeték nevetekhez megy és nektek tetszik akkor ne érdekeljen más véleménye.
2008. nov. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Nekem olyan holgyes, madamos nevnek tunik.

(Paulina, O hogy oda ne rohanjak). Valahogy igy tudnam leirni, remelem erted, a hangsulyt itt nem tudom sajnos erzekeltetni.

Kisbabanak pl. abszolut nem tetszik.

2008. nov. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

nekem azert nem tetszik, mert volt egy brazil szappanopera, amit anyam mindig nezett, a paula és paulina.. szoval a rossz asszociacio miatt.


de ha illik a vezeteknevetekhez, es a parodnak is tetszik, akkor nyugodtan.. attol ne felj, hogy csufoljak a neve miatt, minden nevet lehet csufolni

2008. nov. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon szép név a Paulina és nagyon különleges és kedves hangzású.
2008. nov. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nagyon szép név, nekem van egy unokatestvérem akit így hívnak. Most hogy írtad már én is elgonodlkodom rajta lehet az én lányomnak is jó lenne kereszt névnek! :)
2008. nov. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Annyi szép magyar név van. Keresgéljetek az utónévkönyvben. Szerintem szörnyű. De ha mindkettőtöknek tetszik ne kérdezgessétek körbe a rokonságot, meg barátokat, mert lesz akinek tetszik, lesz akinek nem. Nekünk Nimród lett a kisfiunk, és kaptunk hideget, meleget. Ha lány lett volna Írisz vagy Luca lett volna. Sok boldogságot bármit választatok!
2008. nov. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Édesanyámat igy hivták. Akkor is igen ritka név volt, azóta se találkoztam ilyen nevű emberrel. Nekem tetszik, nagyon szeretem, ha lányom lenne, csak azért nem lenne ez, mert egyáltalán nem illik a vezetéknévhez sajna :(

A becézése csak úgy tetszik nekem pl. hogy Lina. Mert a Póli meg a Pólika az szörnyű :))

2008. nov. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Érdekel mások véleménye, mert elégé megoszlik az emberek vélemény ez a név hallatán. De jó volt olvasni hogy van más is akit így hívnak. Nem érdekelnek a szappanoperák, ez a név mindig elöttem volt és mindig tetszett. Kislányom lassan négy éves és Paulina a neve, becézni meg úgy szoktuk hogy Lina. Számomra hasznos volt ez a kérdés feltétele. Köszönöm.
2008. nov. 26. 16:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem tetszik, egyetértek a második válaszolóval.
2014. jún. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!