Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Te mikor hagytad ott éjszakára...

Te mikor hagytad ott éjszakára a gyermeked a nagyinál, úgy hogy te nem maradtál? Hány hónapos volt picurkád?

Figyelt kérdés
Mindketten betegek vagyunk a férjemmel. Elkaptam a férjemtől. Torokfájás, hőemelkedés. 9 hónapos a lányunk, nem tudom elvigyem e a nagyihoz. Még nem volt beteg a 9 hónap alatt! Te elvinnéd? Még Sosem aludt éjszaka nélkülem.
2015. okt. 10. 07:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
18%
14 honaposan ugy h en fektettem le aztan elmentunk a ferjemmel es hajnal kettore hazaertunk. tehat anyamnak csak visszaaltatnia kellett mikor ejfel korul megebredt. de o mar onalloan alszik szinte vissza. 9 honaposan cicin aludt el a lanyom eselyunk se lett volna. ha a te babad semmi segitseget nem igenyel elalvashoz/visszaalvashoz akkor atviheted nyugodtan. de ha anyatejes ugysem kap el jo esellyel semmit, van kivetel de altalaban az anyatejws babak ritkabban betegek. de ez nem szentiras.
2015. okt. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
3,5 hónapos koráig tudtam szoptattam. Tehát má rég nem szopizik, ezért is aggódom hogy elkaphatja tőlünk.
2015. okt. 10. 07:18
 3/19 anonim ***** válasza:
53%

Csak azért nem vinném, hoyg esetleg elkap töletek valamit - ugyanis majdnem minden betegség akkor fertözö, amikor még nincsenek tünetei.

A kicsid vagy már megfertözödött - és akkor mindenképpen beteg lesz, betegen viszont te vagy a legszükségesebb az áploásához, vagy nem kapta el, és akkor nem is fogja már.


Tehát emiatt nem vinném máshová napokra.

Viszont a kora miatt lassan idöszerü lenne kicsit szoktatni a nagyszülöhöz (vagy más megbízható személyhez).

2015. okt. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
26%
21 hónaposom nem aludt még máshol. Én nem vinném ezért.
2015. okt. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
78%
6 hónaposan, de mi a nagyival laktunk egy éves koráig, szóval neki nem volt idegen a környezet. Mivel napi kapcsolatban volt a nagymamával is, neki ebben semmi különös nem volt.
2015. okt. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
43%

Kb. két évesen.

A második gyerek már másfél évesen.

Én nem vittem volna, nagyi nem tudja megszoptatni...

Torokfájás és hőemelkedés az nem egy nagy kaland, és lehet hogy a babának kutya baja nem lesz.

2015. okt. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
27%

16 hónaposan mikor a kicsi született.



Ilyenért biztos nem vinném.


Amúgy meg nem attól fogja eljapni vagy nem h szoptatod vagy sem. Nem a szoptatáson múlik.

2015. okt. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
70%

20 hónaposan aludt a nagymamánál először.

Szerintem ne vidd el a nagyihoz!

2015. okt. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
26%
4 évesen :)
2015. okt. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
70%

A legnagyobb 2 éves volt, mikor a testvére született, a középső másfél éves, akkor én a kórházban voltam a kistestvérrel. Egyébként mindhárom 3 éves kora körül aludt először nélkülem a nagyinál, de mi messze lakunk egymástól, ha közelebb laknánk, hamarabb ott aludtak volna.

Amiatt nem vinném el, hogy ne legyen beteg, egyrészt mert már eddig is simán elkaphatta, másrészt mert az immunrendszere fejlődéséhez szükséges hogy kórokozókkal találkozzon. De ha rosszul vagy, nehezedre esik az ellátása, és a nagyi se lakik messze, jó köztük a viszony, akkor vidd nyugodtan.

2015. okt. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!