Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamák vett már valaki...

Kismamák vett már valaki H-and-M MAMA kabátot? Mekkora méretet vegyek?

Figyelt kérdés
Milyen méretet hordtatok terhesség előtt és mekkora méret kellett a HandM-ből terhesség alatt? A táblázatuk szerint az M-es méretük 92-96 cm mellbőségre, 100-104 cm fenékbőségre jó. Az L-es méretük 100-104-es mellbőségre, 108-112 cm fenékbőségre jó. Az mellbőségem pólóban, melltartóban 97cm, fenékméretem farmernadrágban 104 cm. A vállaim keskenyek. Elég lehet az M-es méret? Sajnos nincs a közelemben elfogadható áron kismama ruházat így online rendelgetek magamnak.
2015. okt. 14. 20:42
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Ezt a kabátot néztem ki. :)

[link]

2015. okt. 14. 20:46
 2/16 anonim ***** válasza:
Pont most próbáltam fel kb. 1 hete, M-es méretet hordok (38-as) alapból, jó nagy volt az L-es kabát, és az M-es alsó része sem volt éppen kicsi, dehát hely is kell a pocaknak. 21 hetes vagyok, én még így nem mertem megvenni, megvárom előbb, hogy ne jöjjön rám egy kabátom sem. Hordozáshoz is venném majd a babával, és ahhoz nekem az M-es mellrésze szűknek tűnt, az L-esénél viszont a has része tűnt hatalmasnak. Viszont nekem 85centis mellbőségre kellene, szerintem lehet, hogy kellene neked az L-es. 14 napig vissza lehet küldeni, ha esetleg nem jó (bár tudom, hogy az macera).
2015. okt. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy amúgy? Pocakod mekkora?
2015. okt. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Én 40-es méretet hordtam alapból, bár HandM-es terméket még nem vettem. 17+4 hetes vagyok még nincs nagy hasam, de mellben sajnos kihíztam a kabátjaim. Viszont ezt az M-es kabát 40-42-es méretnek írja a net. Vagy rosszul írják?
2015. okt. 14. 21:25
 5/16 A kérdező kommentje:
Neked melltartóban pólóban mérve hány centi a mellméreted?
2015. okt. 14. 21:29
 6/16 A kérdező kommentje:
Ja bocs, figyelmetlen voltam, látom írtad! :)
2015. okt. 14. 21:30
 7/16 A kérdező kommentje:
Most amúgy 11000, ha megrendelem netem, kértem hírlevet amiért adnak 25% engedményt, és ingyen kiszállítják, ezért nem szeretném cserélni. :)
2015. okt. 14. 21:32
 8/16 anonim ***** válasza:
Hmm 97 centi nekem is így mérve (melltartóm 85 c-s), akkor lehet, hogy mégiscsak jó lesz neked is az M-es. Az L-esnek hatalmas az alja.... Viszont az M-es felvéve, és kicsit felül behúzva egészen jól néz ki elölről. Mondjuk egy vékony felsővel próbáltam, de azért egy pulcsi is befér talán alá.
2015. okt. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én is 85C-s vagyok(lettem...) :D
2015. okt. 14. 21:35
 10/16 anonim ***** válasza:
C&A-ban volt olyan jó kismamakabát, de elkapkodták mind, és neten sincs már fent róla semmi a külföldi oldalakon. Mondjuk ott drágábbak valamivel a kismamakabátok. Szerintem ez a H&M-es amúgy tök jó, normálisan néz ki, a hasad meg tuti be fog alá férni.
2015. okt. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!