Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nálatok a Jézuska, kisangyal...

Nálatok a Jézuska, kisangyal hozza a karácsonyfát is?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor mennyire bonyolult megszervezni a pici mellett, hogy megvegyétek a fát, elrakjátok valahova és titokban feldíszítsétek?

Mikor csináljátok? Addig hol van a gyerkőc?


Ezen gondolkodom, hogy hogy csináljuk.. Ti fontosnak találjátok, hogy a fát feldíszítve, készen lássa meg a kicsi?


2015. okt. 15. 08:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
9%
Nálunk a fát és az ajándékokat is emberek veszik.
2015. okt. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
31%

Nálunk a fát csak az elsö évben hozta a jézuska. Akkor még kicsi volt. De 2 éves korától ö is segít díszíteni, imádják csinálni.

Idén elutazunk, így már december elején felfogjuk diszíteni.

2015. okt. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk nem. Müfenyőnk van évek óta, tavaly kaptunk egy hatalmasat a nagyszülőktől, közösen díszítettük fel, 3 éves lányom már tudja, hogy karácsonykor díszítjük. Fiam akkorra majdnem 2 éves lesz, szerintem ő még nem nagyon fogja fel, csak azt, hogy szép. Az ajándékokat természetesen a Jézuska hozza, amit apa rejt vacsora előtt a fa alá.
2015. okt. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

Az én gyerekkoromban a fát mi díszítettük, az ajándékot egymásnak adtuk.

Férjeméknél mindent a Jézuska hozott.


Így fiamnál ötvöztük a kettőt: A fát együtt díszíti a család, és az ajándékot a Jézuska hozza.

Amúgy tavaly már kb 2-3 héttel korábban megvettük a fát, és a garázsban állt összekötve, így nem nagyon tűnt fel a gyereknek (bár akkor még csak 1,5 éves múlt)

2015. okt. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nekem is úgy szimpatikusabb, hogy a fát együtt díszíti a család. Férjemék családjába a fát is a Jézuska hozza, ezért gondolkodtam el ezen a lehetőségen is.
2015. okt. 15. 09:21
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem, a karácsonyfát együtt választjuk ki/vesszük meg a gyerekekkel. Este díszítjük fel mikor már elaludtak, aztán az ajándékokat persze a Jézuska hozza.
2015. okt. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Gyerekkoromban a fát együtt díszítettük, férjeméknél azt is a Jézuska hozta.

Mi úgy csináljuk hogy együtt díszítjük a fát a gyerekekkel, nagyon élvezik. Az ajándékokat viszont a Jézuska hozza. Nekünk igazi fenyőnk van, számomra a karácsonyfa illata egy szívet melengető érzés, talán az egyik legfontosabb részlet.

A nagyobbik gyerkőc 9 éves és hisz abban hogy az ajándékot a Jézuska hozza, remélem még jövőre is így lesz.

2015. okt. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
23%
Nálunk még az ajándékokat se a Jézuska hozza, nemhogy a fát. Télapó van. A fát 24-én délelőtt együtt "rakjuk össze" (műfenyő)
2015. okt. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A fát együtt díszítjük és ha szép lesz, akkor azt megjutalmazza a Jézuska ajándékokkal.

Amíg nagyon kicsik voltak, addig a délutáni alvás alatt díszítettünk, most már ők segítenek. 3 és 6 évesek.

2015. okt. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nálunk a fát apa hozza, és együtt díszítjük fel délelőtt. Az ajándékot a jézuska a délutáni alvás alatt. 3 éves a fiunk.
2015. okt. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!