Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyám folyamatosan "átkozza"...

Anyám folyamatosan "átkozza" a 15 hós lányomat! (? ) mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindig is hullámzó volt a kapcsolatunk.

Sose csípte a férjem,mert mindkettőjük határozott jellem és ha úgy adódott a helyzet beszólt anyámnak.

Mivel a párom irtózik a vértől és nem szeretett volna látni szenvedni,így ő volt bent velem a szülésnél. Úgy tünt,hogy itt végleg pozitívvá vált a kapcsolatunk.

5 hetes korában látta utoljára az unokáját.

Lementem hozzá a babával,de olyanokat mondott a páromról amiket csak egy gonosz és beteges ember talál ki.( előtte is sokszor találgatott ki dolgokat azzal a léllal,hogy összeuszítson minket és szétmenjünk,de az gondoltam,hogy ha látja,hogy már nem csak egy pár vagyunk,hanem egy család le tesz róla)

Teljesen kiakadtam rá ezmiatt és úgy döntöttem jegelem vele a kapcsolatot.

Azóta nem is találkoztunk.

Folyamatosan hallom vissza a tesóimtól,apumtól,rokonoktól,hogy gusztustalanul beszél a lányomról.

Pl: tiszta apja,ezért utálja,bárcsak megbetegedne,reméli sose lesz boldog és még nyomdát nem tűrő dolgokat.

Olyan gyomoridegem van. A férjemnek el sem merem mondani.

Legszivesebben felhívnám és leordítanám a fejét.

Hogy kezeljem ezt a helyzetet?

Ne vegyek róla tudomást?

Milyen nagymama az ilyen?

Nem nagyon hiszek az ilyen dolgokba,de mi van,ha tényleg beteg lesz a gyerekem?

Annyira boldoggá tenne,ha azt látnám,hogy olyan a kapcsolata a lányommal és velem,mint a másik nagymamának.

Hozzátartozik az igasághoz,hogy agydaganata volt 6 éve.

Azóta még furább,mint volt.


2015. okt. 15. 18:12
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat a hibákért és kimaradt szavaké, telóról írtam és nem olvastam vissza
2015. okt. 15. 18:15
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Nem kell vele kapcsolatot tartani, a kedves joszandeku pletykafeszeknek meg el kell mondani, hogy nem érdekel, mit ond anyósod. A gyereked meg ettől nem lesz beteg.
2015. okt. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyesfajta jókívánságok visszaütnek. Be aggódj! Nem lesz beteg a gyereked.

Szerintem ne vedd magadra. De mindenképpen beszélj vele! Mond el neki őszintén, hogy fejezze be!

2015. okt. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Agydaganat okozhat megváltozott személyiséget. A prefrontális lebeny környékén volt?
2015. okt. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 acelsziv ***** válasza:
muterral ne állj szóba továbbra se. Rokonoknak is mondd meg, hogy NEM VAGY KÍVÁNCSI az ökörségeire és nem mondják el neked.
2015. okt. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Legszivesebben felhívnám és leordítanám a fejét."

Tedd ezt! Jobban leszel. Aztán felejtsd el.

Ne haragudj, anyád nem normális.

2015. okt. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele, a rokonoknak meg mondd meg hogy nem vagy rá kíváncsi miket beszél össze anyád.
2015. okt. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem szabad tartani vele a kapcsolatot. AKármi is az oka, a gyereket nem tenném ki ilyesminek, soha. Sajnálom, vagy sem, nem okoznék akkora traumát a gyerekemnek, hogy ilyeneket mondjon neki a tulajdon nagymamája. Akkor inkább sose lássa!
2015. okt. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az apukád, tesóid és rokonaid nem szokták helyretenni az anyádat?

A lányomat soha nem láthatná.

2015. okt. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!