Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Minek sexelnek az olyan...

Minek sexelnek az olyan emberek akiknek fogalmuk sincs sem a vedekezesröl, sem a teherbeesesröl, dehogy meg a terhessegi teszt hasznalati utmutatojat sem tudjak elolvasni es ertelmezni?

Figyelt kérdés
2015. okt. 15. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A szexhez nem kell jogosítvány. Sőt, olvasni sem kell tudni.Pusztán a hormonok tehetnek róla.
2015. okt. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
A szex nem agyfüggő. :D
2015. okt. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

fiziológiai ösztön. pont mint az evés, a pisilés.

igazából ha globálisan nézzük akkor maga a fogamzásgátlás a nem normális :) gondolj csak bele, még a csigák is szexelnek- védekezés nélkül.

az emberek többsége, ugye a fejlett országokban képes a születésszabályozáshoz, mert művelődött pl. az iskolában.

és vannak olyanok akik nem... :)

nekem inkább az a kérdésem, hogy aki tud írni-olvasni, van okostelefonja, nete az hogy a búbánatba tud olyan kegyetlen fájdalmas kérdéseket feltenni mint egyesek (és itt nem rád célzok hanem azokra akikre te is).

2015. okt. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%

ezen én is gondolkodtam már, hogy minimum érettségihez kellene kötni a gyerekvállalást

el sem tudom képzelni, hogy sötét emberek között mennyi szenvedésen mehet át egy baba egy gyermek, egy ember.

2015. okt. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

*a sötét jelzőt a buta emberekre értettem


(van ugye, aki hidegen adta a tápszert és kb a 8. gyereknél gondolt arra, hogy talán melegíteni kéne, az, hogy még forralni is, már nem is volt téma.., stb stb stb borzasztó)

2015. okt. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ha van akit érdekel, itt írnak akikről írtam

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2015. okt. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valahol te is érzed szerintem hogy a kérdésed költői volt.
2015. okt. 16. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!