Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ujra kel ejjel enni az egyeves...

Ágica260 kérdése:

Ujra kel ejjel enni az egyeves fiucskam. Mit tehetnek?

Figyelt kérdés

Eddig 8-9kozt ebredt reggel es reggelizett tapszert.Este vacsira kapta a zoldsegpuret,joghuot plusz meg elalvas elott tapszert es birta szepen reggelig.Ket hete 7 kor,majd 6kor volt mar h 4 kor 5 kor kel es ehes,megesz egy nagy adag tapszert.Ma mar 2x is evett es meg reggel is.Jar bolcsibe 1 honapja,m

Mozog rendesen de meg nem jar.Nappal eszik ugy mint eddig,neha persze nem de akkor nem tudom eroltetni hogy egyen meg.Mit tehetnek?Volt mar valaki igy?Atmeneti ez is vagy gyorsan valtoztatni kene valamit?Koszonom szepen a valaszokat!



#1 éves #Ejszakai evés #felkel èjel enni.
2015. okt. 19. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Lányom 13 hónapos, kb 3 hónapja volt olyan, hogy éjjel kelt és mivel nem bírtam visszaaltatni, adtam neki enni, és visszaaludt. Ezt kb 3-szor csinálta.

Én már junior italt adok neki. Fiad mit kap? Lehet "gyenge" neki a tápszer, vagy kevés, nem?

2015. okt. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt ilyen, a kislányom 11 hónaposan csinálta ezt kb. két hétig, hogy felkelt éjjel, és csak úgy aludt vissza, ha kapott enni. Akkor még tápszert. Most 14 hónapos mindjárt, már tejitalt, illetve tejet iszik, most ha fel is kel a foga miatt, vissza tudom altatni evés nélkül.

Én este fél 8-kor adok neki vacsit (igyekeztem minél jobban kitolni, alvás előttre), tejpépet, vagy kiflit valamivel, tejbegrizt. Elalvás előtt már nem is nagyon iszik semmit, max. pár kortyot.

2015. okt. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Franciaorszagban elunk,igy ez otthon nem letezik:Guigioz tapszert kap reggelire es vacsiutanra a koranak megfelelo,es teszek bele idonkent gabonat tartalmazo izestitett suritot.Remelem nalunk is csak atmeneti ez a dolog.Egyekent nem szokot 210ml nel tobbet enni,ejjel bezzeg lecsuszott neki.Vacsi utan meg joval kevesebbet hisz evett szilardat.
2015. okt. 19. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!