Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan készítsem el a kelbimbó...

Hogyan készítsem el a kelbimbót, hogy a puffadásra nagyon hajlamos 14 hónapos kisfiam is meg tudja enni?

Figyelt kérdés
2015. okt. 19. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

egyrészt ha puffad tőle akkor ne add neki, ilyen egyszerű.


én csak frankfurti levesbe szoktam tenni, külön főzöm 5 percig, majd leöntöm róla a vizet és úgy teszem a levesbe

2015. okt. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sosem kapott még káposzta félét, mert nagyon szeles típus.
2015. okt. 19. 12:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Minél tovább főzöd, annál jobban fogja bírni, egyébként nem adnék neki káposztafélét ha ennyire nem bírja.
2015. okt. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
De miert akarsz vele koztudottan puffaszto etelt etetni, ha nem birja? Mert neked izlik? Vagy mert muszaj zoldseget enni, ha belebetegszik, akkor is? En nem ertem az ilyet.... Annyifele zoldseg van, ami nem puffaszt, add neki azt.
2015. okt. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Felesleges. Adj neki olyat, amitől nem lesz baja.
2015. okt. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hogy néhányan miért érzik úgy, hogy idegenekkel lehet kioktató, bunkó hangnemben beszélni???

Kedves mindenki!

Nyilván, ha nincs olyan elkészítési mód, amivel kiküszöbölhető a puffasztó hatás, akkor nem adok. Természetesen nem akarok neki rosszat, ezért írtam ki a kérdést.

2015. okt. 19. 13:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez volt a bunkó hangnem? Te először vagy a gyk-n? :)
2015. okt. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!