Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Puffadásra megoldás? 6+4...

Puffadásra megoldás? 6+4 hetes kismama vagyok iszonyatosan puffadok. Hogyan előzhetném meg vagy enyhíthetnék a dolgon?

Figyelt kérdés
2013. nov. 25. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Miket szoktál enni? Engem a szóda, szénsavas cuccok nagyon puffasztanak pedig úgy kívánom:( A cukros, zsíros kaják detto. Ami jó nekem az most a jó savanya narancs, a savanya alma, kivi szóval a gyümölcsök. Ha nassolni akarok ezeket eszem. Na meg próbálok kevésbé nehéz ételeket enni. Sok folyadék (víz+gyümölcs/zöldség lé nagyritkán tea) az fontos és hogy ne egyél egész nap össze vissza.
2013. nov. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
espumisan és/vagy sok sok kamilatea :)
2013. nov. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szénsavasat nem szoktam inni. Leginkább víz és 2 pohár tea egy nap. De a folyamatos émelygés miatt nehezen megy. Enni is csak azért eszem ne haljak éhen :) Habár némi édesség lecsúszik. Akkor próbálkozom a gyümölcsökkel. köszi
2013. nov. 25. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!