Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 6 éves fiúnak milyen szülinapi...

6 éves fiúnak milyen szülinapi ajándékot javasoltok?

Figyelt kérdés

Tök tanácstalan vagyok :(


Ami van itthon:

- többféle Lego, tematikus szettek és általános is,

- Geomag,

- Jáva,

- Eichorn fa szerelős játék,

- fa vasúti készlet,

- fa építőkockák,

- kb. 15 féle társasjáték,

- többféle könyv, mese és ismeretterjesztő,

- több puzzle,

- Logico,

- gyerek laptop,

- kb. egymillió darab autó :)

- távirányítós autó, stb.


Hirtelen ennyi jutott eszembe, amik a főbb dolgok. Ezek mellett persze rengeteg "kacat" is van, amik nagy része csak porfogó, na ilyeneket nem szeretnék venni, nagy részüket amúgy is kaptuk.

Biciklit, rollert, korit, görkorit és a ruhák nagy részét a tesótól örökli, tök jó állapotban vannak.

Autózni, legózni és focizni szeret nagyon.


Valami ötlet? :)


Köszi előre is!


2015. okt. 19. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha van kedvenc mesehőse, akkor azzal ellátott dolog. Esetleg valami iskolával kapcsolatos.
2015. okt. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

engem is érdekelnek a válaszok, mondjuk már a karácsony miatt, szülinapjára nem lesz meglepi, kiválasztott egy lego szettet, jó drága, arra összedob a család, így az az egy ajándéka lesz, de ez a vágya szóval... :)

én ajánlom egyébként ezt a kiválasztást, menjetek el a játékboltba, bökjön rá pár dologra, másnap visszamész nélküle és megveszed. így nem lősz mellé és a meglepi részből is jut egy kicsi :)

2015. okt. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi! Nagyon kedvenc mesehőse már nincs, mindig az aktuális tetszik neki, ami most éppen a Minions :)

A bátyja iskolatáskája tök jó állapotú maradt, úgyhogy majd csak tolltartó kell neki, de az jó ötlet, úgyis akart velem vetetni egyet a múltkor :)


Karácsonyra X-Boxot kapnak közösen, ill. walkie-talkiet, ezt már eldöntöttük.

Az a baj, hogy ha játékboltba megyünk, akkor mindig leragad valami autónál, amiből már van rengeteg, felesleges lenne újabbat venni, viszont más meg akkor nem érdekli, csak az autók...

Amúgy az előbb ismét feltettem neki a kérdést, hogy mit szeretne szülinapjára, amire így felelt: távirányítós helikopter, tablet, telefon és egy saját szoba, hogy ezekkel egyedül játszhasson :D

2015. okt. 19. 19:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem mindene megvan a gyereknek. Mi lenne, ha nem tárgyban gondolkodnál, hanem valami élményben?

Elviszitek valahová tesóval, barátokkal, amit szeret?


A torta mellé meg oda tudtok rakni egy képet, ami a programhoz kapcsolódik.

2015. okt. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!