Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos kisfiúnak milyen...

7 hónapos kisfiúnak milyen karácsonyi ajándékot javasoltok?

Figyelt kérdés
Valami olyasmit szeretnék ami hasznos, elég sokáig tudja használni és nem veszélyes számára. Az is előnyt jelent ha nem kerül túl sokba.
2010. nov. 12. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:
a lányomat ennyi idősen a sípolós könyv kötötte le nagyon és a távirányító.de lehet venni,auchanba láttam,az a neve hogy vizes kocka,és puha kockák vannak benne amit pancsiba is vihet magával és rágni is lehet meg jó puha és gyürködni is tudja.az 6 hónapos kortól van ha jól emlékszem 2500-3000 között volt,én is olyat fogok venni 9 hónapos kislányomnak.de szoktam azt csinálni,bemegyek baba játékboltba,megnézem milyen játékok vannak,és utána megkeresem valamelyik bevásárló központba jóval olcsóbban.
2010. nov. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fisher price vonat, amin mókakockák vannak. 5000 forint volt a Dunakeszi Auchan-ban. Nagy találmány, mert azon kívül, hogy zenél, lehet négykézláb tolni, a kockákat ha ráteszi a vonat hátára (ez fejleszti a kéz ügyességét) mozognak. Most 13 hónapos, de még mindig nagyon szereti. Különben szerintem olyat érdemes, ami zenél, villog. Ezeket imádta ennyi idősen a fiam.
2010. nov. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!