Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiúnak első szülinapra...

Kisfiúnak első szülinapra milyen ajándékot javasoltok?

Figyelt kérdés
Elsősorban valami kézségfejlesztő játékra gondoltam. Olyanra amit még sokáig tud használni. A csészepiramist és az építőkockákat nagyon szereti elrakosgatja, felborítja. Fél órát is eljátszik. Valami hasonlóra gondoltam, de azért kicsit nagyobb volumenűre, mégiscsak szülinapja lesz :)

2012. ápr. 30. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sütifaló kincses bödön,az én lányom nagyon szereti.


Egyébként mi motort vettünk neki szülinapjára.

2012. ápr. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az én kisfiam kis biciklit kapott és oriási orome volt benne:)
2012. ápr. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Sütifalója van, azt is szereti.


Várok még tippeket. Főként valami építős játék érdekelne (pl. láttam már állatos építőt, de az csak 3 éves kortól ajánlott).


Triciklit kap a mamától.

2012. ápr. 30. 20:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi sátor várat vettünk az Aldiban, imádja. Szeret benne elbújni, kukucskálni, bevinni és kihozni dolgokat.

Építősünk az ikeából van, világítótorony és kis kocsis építőkockák. És kapott egy építős kis vonatot, ami szintén építős. Levehető kis elemei vannak, de nem tudom milyen márka. Ezeket is nagyon szereti.

Kapott homokozót, szerintem ez a legtutibb ajándék.

2012. ápr. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!