Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen fajta kutyát ajánlanáto...

Milyen fajta kutyát ajánlanátok lakásba gyerek mellé?

Figyelt kérdés
Egy kétszobás lakásban élünk egy 6 és egy 4 éves gyerekkel. A házunk közelében van egy nagy park, ahol a sétáltatás megoldható. Mindenhol a golden retievert ajánlják első helyen gyerekek mellé, de nem túl nagy ő nekünk?
2015. okt. 23. 15:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%

Megfelelő nevelés mellett bármilyen kutyát tarthattok.

Teljesen mindegy a méret, ha rendesen van mozgatva.


Szerintem a sztafford vagy pit bull nagyon jó választás. Imádják az embert, állandóan a közeledben akar lenni. Jól bírja a fájdalmat, bár egy 4 és egy 6 éves gyerek azért már nem nyúzza úgy mint egy picike.


Első kutya lenne? Vagy van már kutyás tapasztalotok?

2015. okt. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
19%
Lakásba szerintem nem való kutya....
2015. okt. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%
Bichon Havanese szerintem szuper!
2015. okt. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%

német boxer, retriever. Mindkettő iszonyatosan gyermek és család centrikus.

Persze ezzel nem azt mondom, hogy egy bishon nem jó választás, mert tényleg nevelés kérdése, de vannak kutyák, amik kifejezetten gyerkőc mellé ajánlottak, mert fajtajellemzőjük, hogy imádják a gyerekeket és totál nyugisak, lehet őket gyűrni.

Nekünk boxink van gyerkőc mellett, aki aztán az orrától kezdve minden nyílását letesztelte anno :) (persze hamar megtanítottuk neki, hogy ezt nem szabad) de a kezdeti megismerkedés után már minden rendben volt.

2015. okt. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
17%

Két gyerek mellé két szobába lakásba semmilyet.

Dolgoztok napközben?

2015. okt. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
29%

Semmilyet.

Kivel fog egy szobában aludni a kutya?

2015. okt. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
24%

Én nagy kutyát nem vennék lakásba.

Nekünk yorki van, és szerintem tökéletes. Nem hullik a szőre, picike, nagyon kis kedves kutya szerintem.

2015. okt. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem a méret számít, hanem hogy ti mit tudtok nyújtani annak a kutyának. Ami egyáltalán nem való, azok a nagytestű pásztorkutyák, minden más mehet. Ha visznt alapból nincs fajta preferenciátok, akkor a menhelyi keverékek közt érdemes keresgélni. Célszerű átlagos energiaszintű, simulékony jellemű egyedet választani.
2015. okt. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
17%
Megjelentek a lepontozó gyökerek...
2015. okt. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
31%
Semmilyen kutyát nem tartanék lakásban.
2015. okt. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!