Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesseg elso 3 honapjaban...

A terhesseg elso 3 honapjaban ugy tudom meg megjohet a menstruacio. Elter ez a fajta menszesz a megszokottol? Ha igen akkor miben?

Figyelt kérdés

2014. szept. 17. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt nincs menstruáció. Terhesség alatt valamilyen ok miatt vérzés jelentkezhet. Ez a vérzés az ok függvényében a nagyon kevés barnától, a sok élénk pirosig terjedhet. Tarthat rövig ideig vagy akár napokig, jelentkezhet periódikusan is.
2014. szept. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

en decemberben szilveszter előtt kezdtem mensizni, rendesen 4 napig megvolt, erősen ahogy szokott, 1-én elmult, 4-én pozit teszteltem...vmi megérzés vezérelt azert teszteltem amugy mensi utan sosem teszteltem...január végén missed ab-al zárult, de a mensinek ehhez a doki miatt semmi köze, erre a dokim sem tudott magyarazatot adni...februar közepén ismét teherbe is estem...:)

azota nem mensiztem...:)

34 hkm

2014. szept. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mind a 4 terhességem első 3 hónapjában szabályos 32 naponkénti 7 napos vérzésem volt. A doki is meglepődött, de egy hormonvizsgálatnál kiderült, hogy valami hormon (már nem emlékszem a nevére) olyan sok, hogy így reagál a szervezetem.
2014. szept. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!