Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy telik egy nap a gyermekot...

Hogy telik egy nap a gyermekotthonban?

Figyelt kérdés
Pl. ilyenkor amikor nincs iskola. Mi a napi rutin, mennyit foglalkoznak a gyerekekkel?

2015. okt. 24. 15:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne
2015. okt. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
45%

A nevelők ugyebár ilyenkor is ott vannak, szóval van, aki foglalkozzon velük, csak tanítás nincs. Ugyanúgy meghatározott időben van reggeli, ebéd, vacsora, viszont szünetekben alapvetően szabadfoglalkozás van, ahogy ez a családokban is lenni szokott. De ilyenkorra időzítenek egyéb elfoglaltságokat is, pl. közös filmnézést, kézműveskedést, közös társasozást, csapatversenyeket, focimeccseket (vagy amit éppen az adott helyen többen sportolnak), kirándulások is szoktak ilyenkor lenni, szóval azért elég sok mindent lehet és szoktak is ilyenkor csinálni.

Nekem a szüleim dolgoztak gyerekkoromban ilyen helyen, nekünk is ott volt szolgálati lakásunk, úgyhogy én a kiskoromat gyakorlatilag gyermekotthonban töltöttem, hiszen én is részese voltam ezeknek az eseményeknek, ha pl. kirándulás volt, mentünk mi is, játszani is sokszor felmentem szünetekben, amikor én is otthon voltam. Apukám később is ott dolgozott, amikor már amúgy nem ott laktunk, én ekkor már nagyobb voltam, tizenéves, de az ilyen szünetes kirándulásokra mindig mentem apuval, mert imádtam ezeket, nagyon jó hangulatú események voltak, na meg nagyon szerettem pesztrálni a kicsiket :)

2015. okt. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!