Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy 4 éves kislány szájából...

Egy 4 éves kislány szájából miért hangzhat el a következő mondat?

Figyelt kérdés
" Anya te kövér vagy". Ez normális? Ilyen helyzetben mi az anya helyes reakciója?
2015. okt. 26. 18:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%

Igen, az vagyok. Megteszem, amit tudok és igyekszem változtatni rajta.


Miért hangozhat el? Mert őszinte. Nincs benne korrekció. Csak a nyers igazság.

2015. okt. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
Nyilván anya nem vékony. Mi ezzel a probléma? Anya helyes reakciója a fogyokura
2015. okt. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
én humorral oldanám meg
2015. okt. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%

igen normális

felénk 4 éves kislány a nagyonak mondta: téged nem annyira szeretlek, mert öreg vagy


le se kell reagálni, max visszakérdezel, hogy igen? aztán játszotk tovább.

2015. okt. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
49%
azért egy éves nincs teljesen tisztában a kövérség fogalmával szerintem. nem kell önérzetesnek lenni. azt is lehet mondani, hogy a nők amikor megnőnek, kicsit párnásabbak, mint a férfiak. de tök felesleges lereagálni ahogy fentebb is írtam.
2015. okt. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%

Normális. Ő még nem érti, hogy ilyet nem illik mondani.

Reakció 1. (ha anya valóban kövér) tudom, én is látom, majd teszek ellene, de ilyet nem illik mondani, másoknak nem mondj ilyet

Reakció 2. (ha anya nem kövér) miért mondtad ezt? nem is vagyok kövér. Tudod, hogy ki számít kövérnek? Egyébként ilyet nem illik mondani, másoknak, máskor nem mondj ilyet.

2015. okt. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
*egy 4 éves
2015. okt. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%
Jogos volt? Akkor fogyókúra.
2015. okt. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%
Azt hiszed h hallotta hogy vki ezt mondta rad v miert a kerdes? Hallhatta is de mondhatta magatol is. Ebben a korban bmelyik eloforulhat ... foleg ha tenyleg van rajtad felesleg... tole normalis az o koraban. Neked meg egeszseges mentalitassal kell ra reagalnod. " pl igen, Anyara felszaladt par kkilo. Miert mondtad ezt, szerinted nem szep?" Pl. Celszeru ot magat kerdezni, nem csak minket :-)
2015. okt. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
64%

lepotozás??

és ha legközelebb azzal jön, hogy a kérdező a marslakóktól jött, azon is fenn kellene akadni?

jézusom..


egy 4 éves nem vitapartner..

2015. okt. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!