Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ebbe a gyerekülésbe beköthetem...

Ebbe a gyerekülésbe beköthetem a gyereket az autó biztonsági övével?

Figyelt kérdés
[link] saját öve nincs már meg

2015. okt. 26. 20:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

"legmodernebb európai szabvány szerint tesztelve



Rögzítés módja:az autó 3 pontos biztonsági övével, 15 kg eléréséig a gyermekülést rögzítve vele (addig a gyermeket az ülés belső biztonsági öve fogja), utána az autó övét a gyermek előtt elvezetve"

[link]

2015. okt. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Így van. A gyerekülésekben 15 kg-ig az ülés övével kell rögzíteni a gyereket, afölött lehet az autó övével.

tehát ami 15 kg felett használható ülés, annál bekötheted a gyereket az autó övével (már ha 15 kg felett van).

2015. okt. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

ha 15kg felett van a gyerek, akkor igen.


De ha az övek jó helyen futnak, akkor jobb 18kgig belső övvel használni.

2015. okt. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Csak amit az első belinkelt ott van "kialakított" elvezetés a biztonsági övnek de ami nekünk van azon nincs.
2015. okt. 27. 11:59
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a tiéteket nem lehet, bekötni az autó övével, pont azért amit írsz is, mert nincs elvezetés a biztonsági övnek, így nem jó helyen futna ha azzal kötnéd be.
2015. okt. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A nevere kerestem ra, ami a linkben van, a kepet nem hasonlitottam ossze. Biztos nincs a huzat alatt elrejtve az elvezeto? A mienk olyan, rejtett tepozar alatt van.
2015. okt. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekünk is Nania az egyik ülésünk, a huzat alatt lehet elvezetni az övet. Egész biztosan lehet mindkét módon kötni a tieteket is, hisz biztos nem csak 15 kg-ig ajánlott, és van benne belső öv is.
2015. okt. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Én már átforgattam az egészet de semmi. :-(
2015. okt. 28. 07:59
 9/13 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=dnRAlu-AldI


Ez csak saját övvel használható, vagy ülésmagasítóként.

2015. okt. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. okt. 29. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!