Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elveszik a kislányomat, ha...

Elveszik a kislányomat, ha nem lesz munkám?

Figyelt kérdés
Eddig egyedül neveltem, volt 8 évig állandó munkahelyem, de buta voltam, egy "jobb" reményében otthagytam és most csak bukdácsolok..... Most is próbaidőn vagyok, de nagyon úgy néz ki, hogy ez most nem j9ött össze nekem...... De nem akarom elveszíteni a kislányomat, akit imádok és mindennél jobbn szeretek.... Még egy hónapra való dolgokat ki tudok fizetni, de utána???? Hitelem is van.....
2015. okt. 28. 10:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%

Sanszos,hogy igen.

Anyaotthon nem játszik?

2015. okt. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy veszik el. Attól sem veszik el, akitől kéne, csak ha vér folyik.

Nyugodj meg, próbálj eladni nem használt dolgokat, hogy tudj a következő hónapra tartalékolni. Kérj segélyt a helyi önkormányzatnál, minden kedvezményt vegyél igénybe (étkezés, stb.) És már most kezdj el munkát keresni, de amíg nem biztos, hogy nem maradhatsz, ne ess kétségbe szerintem. Inkább próbáld megtudni a biztosat.

2015. okt. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Albérletet nem kell fizetnem, de ezt a hülye hitelt igen. Ez akkor igy olyan, mintha kellene. Tehát a lakhatásunk állandó és megoldott. Csak a rezsit és a kaját kell meg a hitelt megoldanom valahogy.
2015. okt. 28. 10:45
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha saját a lakás, akkor végső esetben az eladásából tudod rendezni a hitelt.

Egy jótanács: ha kicsit is csúsznál a hitellel, azonnal értesítsd a bankodat és KÖZÖSEN beszéljétek meg, hogy milyen időbeni engedményt tudnak adni. Ha sumákolsz, tologatod, azzal csak te jársz rosszul.

2015. okt. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mekkora összegű a tartozásod jelenleg? Mennyi a hátralevő futamidő, illetve a havi törlesztés?

Milyen hitel ez? (jelzálog, személyi kölcsön, áruhitel, stb.)

2015. okt. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem a sajátom a lakás, eladni nem tudom, mert a nagymamámé. A tartozásom annyi, hogy havonta 44.000 ft-ot kell fizetnem, sajnos. Utolsónak: Nem szeretném ezt részletezni, mert nem szeretnék újabb hitelt felvenni, ami kiváltaná a hitelemet, nem szeretnék soha többé ilyesmibe belemenni.
2015. okt. 28. 11:25
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kerhetnel a bankban futamidő hosszabbítást, akkor a törlesztő részlet alacsonyabb lesz. Amúgy ha volt munkaviszonyod, akkor járni fog munkanélküli 3 hónapig, utána meg fht, közmunka - ha nem találsz semmit.
2015. okt. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%

Nem muszáj részletezni, de így segíteni se tudok. Pénzügyi területen dolgozom, nagyobb rálátásom van a pénzügyekre, lehetséges megoldásokra. Nem értékesítek, ha erre gondoltál. De mindegy, csak jó fej akartam lenni, hátha tudok olyan tanácsot adni, ami segít. Bocs.

Viszont 20-30e Ft-ért független pénzügyi tanácsadó tud segíteni, aki szintén nem értékesít terméket. Ha már nagyon borul minden, érdemes egy ilyet keresni.

2015. okt. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ez a futamidő hosszabbítás nagyon jól hangzik, pénteken be is megyek a bankomhoz és megpróbálom meghosszabbítani a kötelezettség idejét, hátha felére csökkenne a tartozásom. Ez máris nagy segítség lenne. Köszönöm az ötletet. ÍÍValahol meg majd dolgoznom kell mindenképpen, ahol valamit kereshetek....
2015. okt. 28. 12:38
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A lakás mekkora? Egy szobát nem tudnál kiadni? Amíg nincs munkád, vállalhatnál otthon gyerekfelügyeletet is amíg a kislányod suliban van.

Önkormányzatra is menj be, vannak ilyen egyszeri segélyek, lehet megoldaná a problémád, ha csak 1-2 hónap átmeneti gond van.

2015. okt. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!