Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan szoktassam az 5és fél...

Hogyan szoktassam az 5és fél éves kislányomat külön szobába?

Figyelt kérdés
Már a tudásom szerint mindent kipróbáltam,hercegnős ágynemű,minnie-s pléd,a falra floureszkálós csillagok,led lámpa,és mégse megy neki.Elaludni elalszik,de 1-2 óra múlva jön át hozzánk,és sír ha nem fekszem mellé.Már nem tudok mit csinálni vissza engedem mert,ha nem akkor az egész család fel kell az sírásától.De hozzá kell tennem a 3 éves húga végig aludná az egész éjszakát a szobájukba ha a nagylány nem keltené fel.
2014. aug. 21. 08:56
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

és hány éves koráig fogod tolni ezt a dolgot? :)

vagy végig csinálsz vele 2-3 álmatlan éjszakát vagy majd ha a fiúja mikor ott alszik már nem megy át hozzátok :D


én szépen elbeszélgettem a fiammal, hogy ő már nagy és okos, a nagy és okos fiúk pedig a saját szobájukban alszanak :) csak 1 éjszaka volt nehezebb, de mindig visszavittem, megnyugtattam, aztán megértette, hogy ez van. ekkor 3 éves volt. most 5 éves, gond nélkül alszik éjjel egyedül...

2014. aug. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy szenvdjetek végig 1-2-3 éjszakát, meg fogja szokni. Tudom, szörnyű látni, ahogy sír, de egy idő után az álom úgy is elnyomja, főleg, ha ott vagy mellette addig. Esetleg azt is megpróbálhatod, hogy elalszik veled és csendben átviszed az ő ágyába.
2014. aug. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!Igen ezeket már próbáltam hogy szépen elmondtam neki nagylány már,stb....meg vissza viszem a szobájába aludni addig ott maradok vele amíg elalszik,de akkor nekünk ez valahogy nehezebben megy.Már közel ez a 3. hónapja hogy ezt csináljuk,remélem azért hamarosan megszokja :)
2014. aug. 21. 14:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam kicsinek, a szüleim próbáltak mindent, de semmi nem vált be (mondjuk azóta is rossz alvó vagyok). Nekem az segített, amikor először mentem táborba, második után. :)
2014. aug. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!