Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elveszik az onkormanyzati...

Elveszik az onkormanyzati lakast a gyerekemet is elvehetik ha van bizgos hely?

Figyelt kérdés
van egy biztos hely ahova mehetnenk edesanyamnal maig oda van a gyermekem bejelentve. szoros kapcsolatba vagyok a csaladvedelmissel most lesz a targyalasom vedelembe vetel miatt olyan ugybe hogy a gyermekem apja banzalmazott de mire elkezdodott a vedelembe vetel jora fordult koztunk minden egy kis kuloneles utan. es most ahol vagyunk millio tartozas van a hazba aramot a szomszedba kapunk. nekem mondta a csaladvedelmis ha maradni akarok addig ne jelentsem be a gyermeket mert az a kiskapu hogy edasanyamnal semmit bajt nem lattak mindwn megvolt.
2015. szept. 7. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:

1. A lakást elvehetik,ha nem tudjátok fizetni a költségeket.

2. HALLGASS A GYERMEKVÉDELMISRE! Hagyd a gyereket anyádnál!

2015. szept. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
en ugy beszeltem meg a csaladvedelmissel mig a hau megvan maradnank megis legyen az apjanal es ha hon a koltoztetes anyamnal megyek vissza. de nagyon a depressziotol felek de a csaladvedelmis hogy utott a gyerek elott az apa jobban neznek ha en lennek egyedul a gyermekkel. en megkerdeztem aut is hogy videkre anyosomnal is lesz hely ahova mehetnenk de en nem jovok ki anyosommal nagyon csunyan beszel velem szo szerint mig en azt mondom a gyermekemnek ha csunyan beszel nem szabad,o nevetsegesnek talalja. a csaladvedelmis annyit mondott hogy dontsem el mit akarok hol jobb nekem. videkre is mondtam nagyon nehezen megyek budapesti vagxok . anyamnal sose volt gond de oda az parom a gyermek apjat nem engedi vissza anyam ezek miatt amiket csinalt velem,meg a rendorsegetis ki kellet hivnunk hogy elmenjen komoly dolgok voltak. de apaval vagy apa nelkul lepnem kene ha a csaladvedelmis tanacsolja mert szerintuk az ilyen apa nem kenehogy maradjon mert aki egyszer megteszi megteheti megegyszer
2015. szept. 7. 14:58
 3/7 A kérdező kommentje:
a depressziot arra ertem hohy ha en elmegyek hohyan dolgozzam fel hohy nincs tobbe a parom
2015. szept. 7. 14:59
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
hogy dolgozd fel? Bonts pezsgőt, amiért sikerült megszabadulnod egy bántalmazótól, még épp idejében. Ne hidd hogy megváltozik, az ilyenekből sosem lesz jó ember, csak eljátssza. Ha visszamész hozzá, egy ideig jó lesz minden majd mikor megnyugszol újra kezdi. És akkor már valószínűleg a gyereket is bántani fogja.
2015. szept. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

tokéletesen egyetértek a 4. válasszal!!


aki egyszer megteszi, megteszi máskor is. menjél édesanyádhoz, legyetek ott a gyerekeddel. a "párodat" meg felejtsd el.

2015. szept. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

ne haragudj, de te normális vagy?

túl azon, hogy nem tudsz se írni se fogalmazni, van egy gyermeket, kitesznek az otthonotokból, rendőrségi ügyetek van, védelembe vétel folyik és neked az a legnagyobb bajod, hogy a párod nélkül kell majd élned???


szedd már össze az eszed biztos van valamennyi ha már a nyakadra nőtt a fejed és használd!!! na meg nem ártana végre a gyerek érdekeit nézni, mert ez egy katasztrófa ahogy él szegény kicsi!

2015. szept. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
visszajöttem es zaklatt vagy hétfő ota 6 szor kellet rendőrt hivni mert nem akart elmenni es életveszelyesen fenyegette es mar a családja is.
2015. okt. 8. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!