Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy nem tervezett gyereket...

Egy nem tervezett gyereket lehet szeretni ha?

Figyelt kérdés
A nő nem akarja,de a környezete belekényszeriti?
2015. okt. 30. 16:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, nem voltam szerencsére ilyen helyzetben, nem tudom elképzelni, hogy egy gyereket ne szeressen az anyja, de nem érdemes kényszerből szülni, az a baba nem tehet róla, hogy megszületik, nem érdemli meg, hogy őt hibáztasd a saját vagy a környezeted hibája miatt.


Ne szülj kényszerből!

2015. okt. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Csak azt mondhatom,hogy igen :) Plane ha megszuletik beindul az oszton.Te ebben a helyzetben vagy?
2015. okt. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem mindenképpen megszereti idővel, de a terhességgel és szüléssel, csecsemővel járó gondokat sokkal nehezebb lesz kezelnie.
2015. okt. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%
Igen. Az én fiam spirál mellett fogant, abszolút nem terveztünk több gyereket. Imádom! :D
2015. okt. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
emberek, hahooo!!!! Azt nem olbastátok, hogy a nö nem akar gyereket, csak BELEKÉNYSZERÍTIK? Egy nem tervezett gyereket természetesen lehet mindennél jobban és öszintén szeretni. De egy olyan gyereket, akit az anyja nem akar csak a kprnyezete hatáséra megtartja? Természetesen lehet szeretni egy ilyen gyereket is. Csak szerintem sokkal kevesebb az esélye.
2015. okt. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy nőt aki így járt! Annyira nem akarta megszülni, hogy mikor beindult a szülés alig tudták bevinni a korházba (belekettyózott). Mikor kiviszik a babát szoptatásra, otthagyta az ágyon és lement cigizni. Hazament a kórházból a gyereket otthagyta. Az apuka ( ő se különb) szüleinek lett szolva, hogy vagy ők örökbefogadják vagy intézetbe kerül.
2015. okt. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Így nem szabad gyermeket szülni.
2015. okt. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%

Ha nem akarok gyereket, akkor védekezek. Amennyiben mégis összejön, de nem szeretném megtartani, abortáltatom, vagy örökbe adatom, de NEM tartom meg.

Környezetnek ebbe NINCS beleszólása, vagy akkor neveljék fel azok, akik ennyire erősködnek.


Amúgy én nem tudnám szeretni.

2015. okt. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Lehet.

De az ellenkezőjére is van pèlda. Èn ismertem egy ilyen nőt, ő abortuszt akart, a fèrje kényszerítette hogy tartsa meg. Mèg a 8. Hónapban is abortuszt emlegetett mondjuk ez nem tudom mennyire volt komoly de az elején tényleg azt akarta..képzelhetitek. Sose szerette igazán a fiát. Ellátta de ennyi.. puszi, ölelés, szeretlek nagyon ritka illetve ha volt akkor színlelésnek tűnik.. most már iskolás a fiú, szétment az egész család, elváltak, gyerkőc az apjával maradt mert az anyja - habár tartja vele rendszeresen a kapcsolatot - arra hivatkozik évek óta hogy nincs jó anyagi helyzetben emiatt nem akarja hogy vele legyen.

2015. okt. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%

Èn véletlen lettem terhes ,későn derült ki ,abortuszról nem lehetett szó.Hidegzuhanyként ért ,napokig csak sírtam(nem az örömtől...).

Szépen lassan beletörődtem ,szerencsére egy stabil párkapcsolatom volt ,mindenki támogatott minket.Néha azért elkapott a depresszió,de megbékéltem a helyzettel.Gyönyörű babám született ,nem hogy szeretem ,úgy érzem eddig nem tudtam mi az hogy szeretet.Nagyon boldog vagyok ,hálát adok az életnek hogy így alakult.

2015. okt. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!