Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Van itt olyan nő, aki abortusz...

Van itt olyan nő, aki abortuszt tervezett, de meggondolta magát és vállalta a gyerekét? Később nem bántad meg, hogy mégis szültél?

Figyelt kérdés
2013. okt. 26. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Én. Volt 2 gyerek, pont tavaly, a kicsi is csak 1 èves. Vártam, hogy menjek vissza dolgozni. Erre kiderült, hogy terhes vagyok. Nem akartam, el is mentem dokihoz, hogy nem. Menjek vissza 2 hét múlva. Visszamentem, mondom nem, jò, de uh. Uh-n azt mondja a nö, hogy ikrek, ès 2 borsószem tènyleg ott volt. Röhögve jöttem ki kínomban. A dokihoz úgy mentem vissza, hogy alig tudtam megszólalni, kaptam mèg 1 hetet. Az ikrek maradtak, nagyon jó babák, egypetèjüek, azèrt nem is látszottak az elsö uh-n.

De szerintem akkor sem tudtam volna elveteni, ha csak 1 baba.

2013. okt. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőm is pont így tett.

Amikor megtudta, hogy terhes, az első gondolata abortusz volt. Mondtam neki, jól gondolja meg, hisz együtt élnek a párjával, amúgy minden ok, csak nem tervezték. De majd akarnak gyereket. Mondom akkor őt miért nem?

A napokban szült, és egész nap puszilgatja, dédelgeti (az apuka is)...

Később sem hiszem, hogy megfordul a fejében a megbánás.

2013. okt. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Harmadik fiammal véletlenül lettem terhes.Elmentem abortuszra,de mivel náthás voltam,az altató orvos nem vállalta a műtétet.Jövőhónap végén lesz egy éves a kisfiam.Sokáig nehezen fogadtam el a terhesség alatt,de mióta megszületett,imádom!Nem bántam meg!!!Csak egy kicsit sajnálom még,hogy ő sem lett kislány.:)))
2013. okt. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Már volt 2 gyerekünk és megszakításos védekezést alkalmaztunk ami sok-sok éven át működött is..aztán jött az amire azt mondtam..ez nem lehet ez nem történhet meg, és igen..pozitív terhességi teszt! Elkezdem elintézni a dolgokat a terhességmegszakításhoz, közben a férjem szerette volna és a lelkem sem bírta a terhelést, hogy mit is akarok tenni. Így a második tanácsadás előtt elmentem a dokihoz, hogy megtartom mégis, akkor küldött el uh-ra és ott ért megint egy hideg zuhany..ketten vannak! Nem tudtam sírjak-e vagy nevessek...én 3.-at sem szerettem volna erre kapok 4-et?!..Már 6 évesek, és semmit nem bántam meg! :)
2013. okt. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Istenem, lányok, de megható mindegyik történet!! Sok-sok boldogságot Nektek a családotokkal!
2013. okt. 26. 22:28
 6/7 porcukormókus ***** válasza:
81%

Jelen! :)

Mi konkretan a nogyogyaszat betegfelvetelerol fordultunk vissza. Megkerdeztek, h hova szol a beutalom, mi meg csak neztunk hulyen... Aztan gyorsan hazajottunk.

A hattersztori csak annyi, h akkor volt a lanyunk 6honapos, amikor rajottem h terhes vagyok ismet. Iszonyatosan megijedtem, egyaltalan nem voltam/voltunk erre felkeszulve. Sem anyagilag, sem erzelmileg, sem en fizikailag.. Sem sehogysem. Hozzateszem az aggodalmaink a rankvaro nehezsegekkel kapcsolatososan teljesen realisak voltak es kesobb be is igazolodtak, de ez nem jelenti azt h megbantam!!

Mindkettojuket IMADOM, a kicsi nemreg toltotte az egyet! :-)

2013. okt. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon megható sztorik..minden vágyam az ikrek...de remélem nem az lesz a 3...
2014. okt. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!