Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem provokálni akarok, szerint...

Nem provokálni akarok, szerinted normális vagyok? További lent.

Figyelt kérdés

Becsúszott a baba, de én nem akarom a H1N1 miatt!

A környezetem szerint ekkora hülyeséget még nem hallottak, de én tényleg így érzem!Teljesen kivagyok.ne lehordjatok, inkább valami ésszerű ötlet jól jönne:)

Köszi.


2010. márc. 18. 08:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs is már H1N1,ne találgass.Lehet hogy valami más ok van a háttérben?
2010. márc. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Hát oltasd be magad!Ha hinni lehet a híreknek akkor a köv.hullám júniusban lesz!
2010. márc. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%

Nem vagy normális.

Mi köze a h1n1nek a terhességedhez??? A "járvány" lezajlott (mellesleg mindenki tudja, hogy kamujárvány volt, de mindegy).


Ha ennyire félsz, csináltass h1n1 tesztet! És hordd ki a babát, ha ez nem csak egy kifogás, és amúgy szeretnéd. Viszont, ha nem szeretnéd, minél előbb menj orvoshoz, mert egy nemvárt babának sose lesz boldog életet.

2010. márc. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hááááát, ötletet nem lehet adni, gondold át alaposan, hogy mi szól a baba mellett és van-e más okod a h1n1-en kívül, hogy ne vállald. Be is oltathatod magad, még terhesen is. Ha most lettél terhes, akkor később még be is oltathatod magad (infulenza szezon előtt, vagy idején), nem lesz gond. De, ha csak a h1n1 miatt aggódsz, akkor butaságot csinálnál, hogy elveteted.

Ja, és a környezeted jól mondja! :)

2010. márc. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

Kedves Kérdező: van oltás is a világon, 12 hét után be is oltathatod magad.


08:55-ösnek: a kamujárványba halt bele az édesapám, makkegészséges ember volt. Az összes H1N1.es tünetet produkálta. Bocsi az OFF-ért...

2010. márc. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
77%
Szüld csak meg a babát! Ez miatt nem szabad elvetetni. Gondolj azokra,akik próbálkoznak és valamilyen oknál fogva nem lehet kisbabájuk,sajnos. :( Vigyázz nagyon magadra és akkor nem lesz gond. Oltasd be magad,ha úgy érzed.
2010. márc. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
ha csak ez az ok, akkor nem vagy normális :) gondolkozz el, más nem szól ellene? emiatt hülyeség nem megtartani, oltasd be magad, ha félsz.
2010. márc. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te nem akarod a babát, és csak okot keresel, ami miatt nem néznének rád csúnyán, ha elveteted, és magad előtt is igazolás akarsz találni.
2010. márc. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
Előttem már mindent leírtak, csak annyit tennék hozzá, hogy ha most nem vállalod be ezt a babót az állítólagos okod miatt, pár év múlva, mikor már hírből sem lehet hallani a h1n1-ről nagyon bánni fogod! Visszagodolhatsz, hogy most x éves lenne a fiam vagy a lányom... ez szörnyű... mindez ilyen buta kifogás miatt... Mert ha van ésszerű kifogásod a baba ellen, akkor megfontolandó, de mindenre van megoldás is, de így....?
2010. márc. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen odáig természetes hogy valakinek becsúszik egy gyerek de ő nem akarja megtartani. Megesik az ilyen. Az már viszont nem természetes, hogy a H1N1 miatt! Aki ennyire fél egy betegségtől az beteg.
2010. márc. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!