Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek terhesség előtt feszes...

Akinek terhesség előtt feszes volt a hasfala, annak milyen gyorsan változott vissza?

Figyelt kérdés
Korábban edzett volt a testem, sajnos a gyerek születése óta csak sétából áll a testmozgás. A hasamon maradt plusz bőr és még mindig pudingos. 15 hós a baba.
2015. okt. 30. 23:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
1.5-2 honap. nekem a terhesseg elejen nagyon nehezen is nott pedig azert nem voltam agyonszalkasitva
2015. okt. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jó neked :-)
2015. okt. 30. 23:39
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

most mar en is igy gobdolom. de azert amikor a dokim azt mondta, h nagyon nem lesz ez igy jo, egyszeruen nincs eleg helye a gyerekemnek, mert alig enged vmit a hasam, ott bogtem a korhaz bejaratanal...


fel a fejjel! sportolj egy kicsit rasegiteskepp. a striak kivrtelegel minden visszafordithato

1.

2015. okt. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Jujj, én is sírtam volna :-S


Előbb-utóbb sport lesz a vége, ha majd dolgozom újra lesz rá időm.

2015. okt. 30. 23:53
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

en jogaztam csak, ami allitolag a melyizmokat erositi. ki tudja, talan leht benne vmi, persze lehet, h nincs osszefugges. ha gondolod, probald ki. joleso es abszolut nem faraszto mozgasforma


igen, nagyon megijedtem. a vegere jo nagy "hordóm", lett es makkegeszseges fiam :-)))

2015. okt. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
15 hónapos a lányom, torna mellett sem olyan a hasam mint volt...de ez van, büszkén viselem, pont most írtam másik hasonló kérdésre is hogy inkább vagyok lógó hasú, gyerekes, mint feszes hasú gyermektelen.
2015. okt. 31. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

1, 3-as hogy mondhatott ilyen butaságot az orvosod, hogy nincs elég helye??!!

Én is nagyon sportos, izmos hasról indultam, most kezdett csak el igazán nöni 25 hetese, de még azért picike. 2 napja voltam orvosnál, ö meg mondta is hogy, dehogy kell ennél nagyobb has, baba böven elfér pedig uh alapján nem pici egyáltalán.

Én még most 25 hetesen is járok edzeni, értelemszerüen csak fenékre, combra, karra, hátra, vigyázva, hogy a hasamat ne terheljem egyáltalán. Erre is azt mondta az orvos, hogy nagyon jól csinálom, nem kell, szabad kiesni a formából.

2015. okt. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

En mindket szules utan elkezdtem sportolni, amint lehetett. A hasam lapos lett ismet 2 honapon belul, aprankent az izmok is szepen visszajottek. Marmint erezni lehetett, latni nem annyira, mint elotte.

Nekem maradt pluszban bor, ami nem huzodott vissza. Hozzateszem, hogy ketszer voltam egymas utan terhes, 14 honap van a gyerekeim kozott, lehet ez is az oka.

Annyira nem zavart, szuk ruhaban sem latszik, max bikiniben amikor hajolok, vagy leulok.


Most varom a 3. babat, tobb mint egy eve nem csinalok izomerosito gyakorlatokat, mert volt egy nagyobb mutetem, sok volt a pihenoido, utana meg en voltam lusta.

Vekony vagyok most is, de sok jora nem szamitok, mert tiz hetesen rendesen latszik, hogy pocakom van, elso ket gyerekkel felidoig nem lehetett eszre venni. Gondolom most nem tart a gyenge hasizmom. Biztos igy oriasira fog noni es szules utan meg tobb bor marad, de ez van.

2015. okt. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8. Az összes három gyerekes ismerősömnél a 10. hét körül kezdett látszódni, viszont a végére nem lett sokkal nagyobb a hasuk, csak más ütemben nőtt.


Nekem is a 25. hét környékén kezdett nőni, de a végére akkora lett, mintha ikreket várnánk.

2015. okt. 31. 09:44
 10/11 anonim ***** válasza:
az első gyerkőc szeptember végén született, karácsonyra már az eredeti volt a hasam, a köldökömnél nyúlt meg picit a bőr, tehát a köldököm nem volt már annyira mélyen. Pici pocim volt.
2015. okt. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!