Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes terhes vagyok....

24 hetes terhes vagyok. Tegnap este óta feszül az egész hasam. Nem szúr, nem görcsök, csak az egész nagyon feszes, kellemetlen. Ha állok, ülök, megyek akkor érzem, de ha fekszem, akkor már nem feszes. Mi lehet ez? Nagyon aggódom!

Figyelt kérdés

#hasfeszülés #6 hónapos terhesség
2014. márc. 16. 08:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy bekeményedtél? feküdj kicsit és vegyél be magnéziumot.
2014. márc. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem.nől a méhed.De jobban jársz ha lefekszel pihizel.
2014. márc. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szedek magnéziumot. Éjjel is mikor feküdtem jó volt, de amint felkeltem kimenni pisilni rögtön feszes lett az egész.
2014. márc. 16. 08:39
 4/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a front miatt volt, tegnap nekem is nagyon feszült az egész.
2014. márc. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek nincs baj, csak nő a babám és a méhem, emiatt lehetett?
2014. márc. 16. 10:04
 6/13 anonim ***** válasza:

Mennyi magnéziumot szedsz? Ilyenkor nekem a nőgyógyászom 3x2 magne b6-ot mondott (az addigi 3x1 helyett.)

Nem lesz semmi gond, nyugi! Pihenj sokat.

2014. márc. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
ilyen keményedésekre inkább Magnerotot szedj(3*1), vagy tökmindegy hogy mit de kb. 1500mg magnézium legyen a szervezetedben. A sok keményedés nem jó.
2014. márc. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
3x2 Magne B6-ot szedek. A doki régebben ezt ajánlotta. Kedden megyek hozzá uh vizsgálatra. Szerintetek várjak addig, vagy szóljak neki, hogy ez a problémám?
2014. márc. 16. 10:39
 9/13 A kérdező kommentje:
Egyébként eddig is aktív volt a babám, de ma olyan intenzíven rugdos, hogy szinte már picit kellemetlen. Lehet összefüggés a kettő dolog között? Első babám lesz és nem nagyon tudom, hogy mi a természetes és mi nem.
2014. márc. 16. 10:45
 10/13 anonim ***** válasza:
Én reggel óta vagyok rosszul,keményedés és erőtlenség... Melegfront. Már készültem rá :/ :) Az első terhesség alatt a hidegfront viselt meg,nekem a védőnőm mondta,hogy figyeljem azt,hogy mikor milyen front van és "feltudok" előre készülni,mielőtt be pánikolok,hogy baj van.
2014. márc. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!