Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudnátok irni nekem fiú nevet...

Tudnátok irni nekem fiú nevet ami lehetöleg ritka vagy kűlönleges? Nem szeretnék a kisfamnak olyan nevet adni ami nagyon közismert mint pl:Ferenc Máté Levente. Stb

Figyelt kérdés
2015. nov. 1. 11:48
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Frodó, Gandalf, Szebasztián, Krisztofer, Benett

Ezek különlegesek, de ha hasonló nevet kaptam volna a szüleimtől, szóba se állnék velük többet. Gondolj bele, attól hogy neked tetszenek ezek a nevek, a gyerek érezheti kiszúrásnak, és sokkal boldogabb lehetne egy átlagos, normális névvel.

Ha mindenáron különlegeset, de nem ordenárét akarsz, akkor amit nagyon maximum adnék: Marián, Miron, Maxim

2015. nov. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Boromir

Árven

Frodó

2015. nov. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

11.

Ott a pont!

2015. nov. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Lázár, Zeke, Hunor
2015. nov. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Mirkó
2015. nov. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Az én fiaim Boldizsár és Szilárd.

Elég gyakori a vezetéknév, de nem akartam a korábban már írt borzalmakat adni (Kevin, Benett, Dzsínó), így ezeket választottuk. Eddig még mindenki csak dicsérte a névválasztásunkat.

2015. nov. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Én először használnám a netes névválasztót,olyat választanék ,ami megy a vezetékévhez,és kellő időt hagynék a név és születésnap között.Ha így sem megy,akkor kinyitnám a magyar utónévkönyvet.

Én 11 éve találtam egy olyan könyvet,ami az én és a férjem születési dátumából valamilyen rendszer szerint kiszámolta a lehetséges neveket.Ez a 2 a Vendel és a Zalán volt,így lett a fiam Zalán :)! Akkor még ez sem volt tucat név.

2015. nov. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Kornél? Nem gyakori, de viselhető. Szerinem lagalábbis.
2015. nov. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Sámuel, Rego, Kende, Kartal.
2015. nov. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Ritka, de talán nem olyan, amivel első körben kiröhögik:

Anatol, Anton, Barton, Berend, Darnel, Eldon, Ilán, Kiron, Miron, Náron, Nolen, Rodel, Ronel, Valton, Verner, Zádor.

Ezeket az emberek nagy része még csak nem is hallotta soha, szóval közismertnek nem mondanám. Viszont talán nem olyan gázok, mint a Rikárdó és társai. Ezekre is vissza fognak kérdezni, hogy micsoda, de azért nem teszik a gyereket kapásból nevetség tárgyává.

2015. nov. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!