Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akire a gyereketek külsőre...

Akire a gyereketek külsőre hasonlít, annak a természetét, tulajdonságait is örökölte?

Figyelt kérdés
2015. nov. 2. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:

A nagyobbik fiam a ferjemre hasonlit, a szemszinen kivul tiszta apja.

A szemelyiseget tekintve viszont tobb dologban hasonlit ram, de termeszetesen sok egyedi tulajdonsaga van.

2015. nov. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk pont ellentétes a dolog. Az egyikünkre hasonlít kívül, a másikunkra belül :)
2015. nov. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ugyan az a helyzet mint a 2. válaszolónál :) külsőre rám hasonlít, belsőre inkább az apja, ami nem jó "hír" mert anyós szerint férjem nagyon makacs, önfejű gyerek volt :)
2015. nov. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk ez 100%-ban bejött...az első fiam az 1. házasságomból született.Tiszta apja.A kinézetes,és a mentalitása is(semmi gondom ezzel,hiába az exemről van szó).A 2 kisebb a mostani férjemtől van.A fiunk egy az egyben Ő.Külsőleg és természetre is.A legkisebb,egy kicsi lány, tiszta én.Külsőre is(a család kis Húgomnak hívja),a természete meg aztán!Tényleg,mintha csak én lennék.
2015. nov. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A fiunk a férjem klónja külsőre.

Belsőre is inkább őrá hasonlít, de néha magamból is fedezek fel ezt azt.

De alaptermészete az apjáé.

2015. nov. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem az apjára hasonlít a lányunk, de az én ismeretségi köröm (aki az apját nem látta) meg azt mondja, hogy rám hasonlít.

A mentalitása inkább az enyém, illetve az én apai nagymamámé. A férjem inkább határozatlan, "lassú" típus. A lányunk határozott, de nyugodt, társaságkedvelő típus. A vehemenciáját így inkább tőlem örökölte, de a személyiségét én nem tekintem véglegesnek kamaszkor előtt, ott még történhetnek "átépítések". Legalábbis én mulya, csendes gyerek voltam, aztán a kamaszkorral harcias, tűzön-vízen célra tartó típus lettem, ennek minden előnyével és hátrányával.

2015. nov. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A lányom az apjára, a fiam rám hasonlít külsőre. Nálunk bejött, inkább hasonlít a fiam természete rám, a lányomé apjára. Persze nem mindenben, de nagyrészt.
2015. nov. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lányom rám hasonlit ,kivül,belül.legidösebb fiam apukájára hasonlit belülröl kivülröl is talán .középsö viszont senkire sem .
2015. nov. 3. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!