Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha az iker terhességnél...

Ha az iker terhességnél felszívódik az egyik baba, akkor lehet az hogy a másik gyermek felnőtt korában 2 személyiségű lesz azaz magában hordozza a másik baba tulajdonságait?

Figyelt kérdés
Én iker terhességből születtem és a tesóm fel szívódott, de én személyiség zavarok vagyok és érzem azt hogy nem minden egyedüli, nem csak én vagyok, miért?
2012. szept. 27. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem fognám erre mert rengeteg ilyen eset van. De van aki hisz benne. Ilyenek szoktak kibukni családfaállításon, meg hipnózison.

Ha hiszel ebben, akkor nézz utána ezeknek a dolgoknak szerintem.

2012. szept. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem nem lehetséges.....

ott akkor még a kicsinek nincs személyisége, a személyiség születés után alakul ki.....biztos nem ez az oka a személyiségzavarnak....


persze hiányérzeted lehet a testvéred iránt, hisz az ikrek különös kapcsolatban állnak/állnának....

valószínűleg vágysz valakire aki ilyen közel lehetne hozzád....

2012. szept. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én mindig is ezeretem volna ikreket, gyerekorom óta;nagyon megszállott voltam egy időben, és ha ikreket láttam mindig összeszorult a szívem, h "bárcsak". Tudom, sok terhesség ikerterhességnek indul, de az én els terhességem is annak indult, később szívódott fel a másik baba....Arra is gondolhatok, h talán genetika is volt dologban, és h én nekem is lehetett ikertestvérem, aki sajnos nem maradt meg...De ez csak érzelmi alapon megy, ésszerű, racionális magyarázat nincs.....
2012. szept. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én megállapítottan személyiség zavaros vagyok azaz nem meghatározhatóan személyiség zavaros , és depressziós !

És én erre gondoltam , gyógyszert szedek és havonta meg kell jelennem orvosnál , jah és be akartak fektetni de nem mentem !

2012. szept. 27. 15:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Születettek azota? Hogy vagy kérdező és a válaszolok?
nov. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!