Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szules utani depresszio, mik...

Szules utani depresszio, mik az eselyeim a masodik gyereknel?

Figyelt kérdés
Elso gyermekemnel eleg komoly depressziom volt, foleg a szoptatas alatt voltam melyen az elso fel evben. Amikor nem szoptattam mar, szepen lassan beallt a ciklusom es elkezdtem sportolni egyre jobb lett minden. A gyermekem elegge rossz alvo volt, szerintem ez is kozrejatszott. Most ket eves, mar teljesen rendbe jottem, de eleg rossz visszaemlekeznem az elso egy evre es felek masodik gyerek eseten, hogy mi lenne? Van valakinek tapasztalata, hogy mennyire kerul ujra olyan melyre az ember? Mar arra is gondoltam, hogy ha ujra olyan rosszul erzem magam, elapasztom a tejem. Hiszen akkor a nagygyerekemnel se lenne jo egy pityergos, depis, megzuhant anya.
2015. nov. 2. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem így kell hozzáállni. Készülj lelkesebben a szoptatasra.
2015. nov. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van vmi kapcsolat a depresszio es a tejtermelodes kozott, az arra erzekenyeknek.

Nezz utana ennek sztem.

2015. nov. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a szoptatás közrejátszhatott akkor ne szoptass.Inkább a tápszer mint a depresszió.Ugyanakkor lehet hogy semmi nem lesz.Első gyerek általában nagy stresszel jár,másodikkal már könnyebb.
2015. nov. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!