Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kozmetikus, fodrász Anyukák!...

Kozmetikus, fodrász Anyukák! Mennyi idő telt el, mire a szülés után dolgozni tudtatok? A régi vendégeitek közül mennyi tért vissza?

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Kozmetikus és fodrász barátnőm is van, mindketten 3 hónaposan mentek vissza dolgozni: a fodrász heti 1 nap, a kozmetikus heti 2 délután. Megvannak a régi vendégek, de 3 hónap nem sok idő.
2010. márc. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok fodrász, de a fodrászom kb. velem egy időben szült. Ő is három hónap után ment vissza dolgozni, de csak hétfőn-szerdán-pénteken, és csak 10-től 16-ig van nyitva. Amikor dolgozik, a nagymama van a babával, szoptatásokra mindig beviszi.
2010. márc. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én 2009 január végéig dolgoztam feb19-én szültem március 25-én mentem vissza dolgozni eleinte csak hétvégén pár hónap után már esténként is dolgoztam hétköznap.Sajnos nekem nagyon sok vendégem elmen ezért az üzlet bérléssel fel kellett hagynom most itthon dolgozom.De így legalább bármikor jöhetnek a vendégek.Amúgy fodrász vagyok.
2010. márc. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a barátnőm fodrász-műkörmös.Júniusban szült(tavaly)és amikor a kicsi 6 hetes volt,már jött hozzánk fodrászkodni.Igaz,ezt csak 2-3 vendéget vállalt.Körmözni viszont hetente 2-3 délutánt is bevállalt.Mivel a szüleinél csinálja(a körmöket).Minden vendége megmaradt.A baba már 9 hónapos,minden vasárnap bejár a fodrászüzletbe,a házhoz járós-vendégeinek is csinálja a haját,és a körmös vendégeit is beossza.
2010. márc. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én fodrászom 6hónap után jött vissza dolgozni.Azért döntött igy,hogy arégi vendégek ne menjenek el.
2010. márc. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!