Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azok a kismamak akik nem...

Azok a kismamak akik nem varatlanul szültek meg, hanem vartak mar a napot, azok mind szepek voltak a szüles napjan? (szörtelen lab, rendezett haj, pedikür-manikur, fodrasz, kozmetikus. Stb. )

Figyelt kérdés
Az apoltsag az alapvetö dolog nalam is, de erdekelne, hogy ki mennyire adott magara a nagy napon.
2009. júl. 15. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem szültem, de egyébként sem járkálok szőrös lábban, bozótos szemöldökkel stb. Mondjuk biztosan nem nyakik kisminkelve fogok vajúdni, de azért szerintem nekem is jobb a közérzeted, ha ápolt vagy és nem lóg az ember haja se zsírosan. A manikűrt-pedikűrt majd próbálom úgy időzíteni, hogy kb. 2 héttel a kiírt szülés előtt, még ha csúszik is az időpont, az még nem olyan vészes szerintem.
2009. júl. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem válaszolóval.Egy kismama amúgy sem engedheti meg magának az ápolatlanságot.Fodrászhoz mondjuk majd csak szülés után megyek,utoljára áprilisban voltam vágatni,festetni.Kozmetikusnál is akkor voltam...de a bőrömet nem kezelheti.A többi meg szerintem alap.


37 h km

2009. júl. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én direkt elmentem a kiírt időpont előtt fodrászhoz, mert tudtam, hogy utána nehezebben szabadulok majd el. És jól tettem, mert ha ránézek a kórházban készült fényképekre látszik ugyan, hogy megviselt vagyok, de az ápolt haj sokat dob rajtam. Próbáltam a szőrtelenítést és a hajmosást is úgy időzíteni, hogy a nagy napon a legjobb formámat hozhassam. És szerencsére időben érkezett a pici, szóval nem szépítkeztem potyára.
2009. júl. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A 38. hétre időzítettem a fodrászt, pedikűr-körmöst, kozmetikuhoz nem járok. Borotvát használok és így szüléskor is épp 4-5 napos lehettem ami ugyan nem tükörsíma, de akkor ez a legkevésbé sem érdekelt:-D

Letusolni elküldtek a kórházban, mindenki elküldtek, ahová is a kedvenc tusfürdőmet vittem és ez nagyon sokat segített ellazulni.

Persze mire az egész véget ért és kibújt a kisbabám, addigra csupa kóc és víz volt a hajam, leizzadtam sőt egy körmöm is letört. Bevérzett az arcom, lekarikásodtam, csupa vér volt a lábam, de én voltam a legszebb anyuka a férjemnek az egész világon. :-DDD

Amiket a filmekben látsz, hogy az anyuka hamvas bőrrel és friss loknikkal, angyali kipihent mosollyan szoptatja néhány perces babáját, na az maradjon illúzió.

2009. júl. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én még nem szültem de az előző válasz annyira tetszett hogy nem birom szó nélkül.baromi jó fej anyuka lehetsz a pároddal együtt
2009. júl. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
mehettek ti akarmilyen fodraszhoz is meg kozmetikushoz is a vajudas alatt mindenkin a meg gyotort arc latszodik meg a kin szenvedes, akarmilyen is lehet a belott hajad ilyenkor az szamit a legkevesbe !! nalam meg kellet inditani a szulest elozo nap le szortelenitettem magam, mhajat mostam beszaritottam aztan mikor megszuletett a lanyom a hajam szanaszejjel volt a fele levolt engedve a masik fele csuriba volt az arcomon is az latszott hogy mrgvoltam gyotorve dE A LEGBOLDOGABB A FOLDON AKKOR EN VOLTAM:)))
2009. júl. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen az ápoltság és az előrelátás fontosa szülés előt én fodrászhoz igaz elmentem de szörteleníteni nem tudtam mert akkora voltam mint egy ház és a férjem sem volt éppen ˝kéznél˝ így a kórházban a műtősfiú borotvált meg hát az ellenségemnek nem kívánom. A másodiknál előrelátóbb voltam és mivel a férjem épp kiküldetésben volt a nővéreméknél voltunk a kisfiuval az utolsó héten így megkértem őt,hogy csinálja meg. Ég és föld volt a különbség a kettő közt.
2009. júl. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!